Yıl Sonu Öğrenci Hediyeleri ve Hediye Etiketleri

Yıl Sonu Öğrenci Hediyeleri ve Hediye Etiketleri

Geçenlerde bana yıl sonu öğrenci hediyesi fikirleri soruldu. Dosyalarıma geri döndüm ve yıllar içinde dağıttığım öğrenci hediyeleri/yıl sonu kutlama hediyeleri için şablonlar buldum. Bunları sizinle paylaşmak ve ihtiyacı olan herkesin kolayca erişebilmesini sağlamak için hepsini tek bir blog yazısında toplamaya karar verdim.

Her fikrin yazdırılabilir bir etiketi vardır. Gösterilen etiketleri kullanmak istiyorsanız, burada düzenlenebilir isim ve kişisel mesaj alanlarıyla mevcutturlar. Umarım okul yılının yoğun sonunda size biraz zaman kazandıracaklardır. Ayrıca ihtiyacınız varsa düzenlenebilir diplomalar ve mezuniyet davetiyeleri burada mevcut.

Table of Contents

Kaldırım Tebeşiri Öğrenci Hediyeleri ve Hediye Etiketleri

Öğrencilerim teneffüs sırasında kaldırım tebeşiriyle yazmayı SEVİYORLAR, bu yüzden yıl sonunda hediye olarak bunu seveceklerini biliyordum! Dolar Ağacında kaldırım tebeşiri kutularını bulabildim (onu ayırdım ve her öğrenciye 3-4 parça verdim) ya da internette de mevcut. Amazon.

Bir torbaya birkaç parça koyun ve istediğiniz etiketi yapıştırın. Yıllar boyunca birkaç tane kullandım.

Harika bir okul yılını kutlayın! öğrenci hediye etiketleri (biri erkekler için, biri kızlar için)

Kaldırım Tebeşiri okul yılı sonu öğrenci hediyesi

Umarım yazınız eğlenceyle dolu geçer! öğrenci hediye etiketi

Kaldırım Tebeşiri okul yılı sonu öğrenci hediyesi

Bu okul yılı CHALK eğlenceyle doluydu! öğrenci hediyesi ve etiketi

Kaldırım Tebeşiri okul yılı sonu öğrenci hediyesi

Kum Kovası Ders Yılı Sonu Öğrenci Hediyesi

Plaj, birçok kez kullandığımız popüler bir okul yılı sonu temasıdır. Bu temayla uyumlu olarak en sevdiğim öğrenci hediyelerinden biri, bir kum kovasını güzelliklerle doldurmaktır. Dolar Ağacı'nda güzel kum kovaları buldum (eğer büyük bir sınıfınız varsa, Amazon'un 24'lü kum oyuncakları seti) ve içerisi için bazı ödüller (güneş gözlüğü, parlak çubuklar, plaj topları, baloncuklu değnekler vb.). Doğum günü kutumuzdan ve hazine sandığımızdan kalan ödülleri de kovalara paylaştırdım, ayrıca kitap kulübümüzün kitaplarından da faydalandım. Alt kısmını kağıt mendille doldurdum ki daha dolgun görünsün. 2 farklı etiket kullandım:

Bu yaz BUCKETS eğlencenin tadını çıkarın! öğrenci hediye etiketi

Okul yılı sonu öğrenci hediyesi - kum kovası

Bu yıl KOVALARCA eğlenceli geçti! öğrenci hediye etiketi

Okul yılı sonu öğrenci hediyesi - kum kovası

Pop It Fidget Toys Yıl Sonu Etiket

Pop it kıpır kıpır oyuncaklarının büyük popülaritesi nedeniyle, öğrencileriniz okulun ilk gününde bu pop it anahtarlıklarını masalarında görmekten BAYILACAKLAR! Amazon'un çok çeşitli ucuz kıpır kıpır oyuncak anahtarlıkları var (onları burada gör). Çeşitlilik açısından 2 farklı tag seçeneği oluşturdum.

Umarım yazınız eğlenceyle dolu geçiyordur! hediye etiketi

yıl sonu hediye etiketi Pop It kıpır kıpır oyuncak

Bu okul yılını POP'a dönüştürdüğünüz için teşekkür ederiz! yıl sonu hediye etiketi

okul yılı sonu Pop It kıpır kıpır oyuncak hediye etiketi

CÖbenÖRFsenben Okul Yılı Boya Kalemi Öğrenci Hediyesi ve Hediye Etiketi

Anaokulu öğrencilerim çizmeyi, yaratmayı ve renklendirmeyi çok seviyorlar. Sanat merkezine yeni boya kalemleri eklendiğinde çok heyecanlanıyorlar, bu yüzden onlara okul yılı sonunda kendilerine ait yeni boya kalemi kutularını vermeyi seviyorum. Amazon Prime'ımız olduğundan genellikle sipariş veriyoruz 12 kutu paketi genellikle 9$ civarına satılıyor. Bu renkli etiketi bir boya kalemi kutusuna yapıştırmanız yeterli.

Okul yılı sonu öğrenci hediyesi - boya kalemleri

Oyun Hamuru Ders Yılı Sonu Öğrenci Hediyesi

Oyun hamuru her zaman öğrencilerin favorisidir ve mükemmel bir yıl sonu hediyesidir. Favori tarifinizi veya öğrencilerinizin büyük beğenisini kazanan bir tarifi kullanarak kendi tarifinizi yapmayı seçebilirsiniz. Bir parti yapın ve poşetlere bölün ya da küçük kutu oyun hamurlarını Wal Mart, Target veya mağazalardan satın alabilirsiniz. Amazon. Bu etiketler küçük oyun hamuru kutuları için oluşturuldu ancak aynı zamanda ev yapımı oyun hamuruyla dolu bir poşete de bağlanabiliyordu.

Okul yılı sonu öğrenci hediyesi - oyun hamuru

Seni Sınıfımda Görmek Bir Zevkti! Öğrenci Hediye Etiketi

Ben büyük bir köpek aşığıyım ve okul yılı boyunca sınıfımda sıklıkla bir köpek teması kullanıyorum; bu nedenle bazen bu sevimli öğrenci hediyesini sınıf temamızla koordineli olarak kullanmayı seviyorum. Etiketi Scooby Doo graham kraker çubuklarıyla dolu bir torbaya veya küçük atıştırmalık poşetlerine (çubuklar köpek kemiklerine benzer) yapıştırın.

Okul yılı sonu öğrenci hediyeleri ve hediye etiketleri

Bu Yaz İyi Bir Kitaba Dalın! Öğrenci Hediye Etiketi

Öğrencilere vermeyi en sevdiğim hediyelerden biri kitaptır. Etiketler ön kapağın içine veya kitap hediye paketindeyse paketin dışına yerleştirilebilir.

kitaplar için okul yılı sonu hediye etiketleri

Sen bir Akıllı Kurabiyesin! Yıl Sonu Öğrenci Hediye Etiketleri

Bunlar, öğrencilerinizin başarılarını övmenin ve onlara bir sonraki okul yılı için iyi dilekler dilemenin gerçekten sevimli bir yoludur. Etiketleri atıştırmalık kurabiye torbalarına yapıştırın veya birkaç küçük kurabiye veya bir büyük kurabiyeyle dolu bir poşeti süslemek için ikram torbası kapağını kullanın.

Okul Yılı Sonu İçin Tatlı Öğrenci Hediye Fikirleri

Genç öğrenciler çok tatlılar, o yüzden neden onlara haber verip onlara tatlı bir ikram vermiyorsunuz? Bu öğrenci hediye etiketleri herhangi bir ikram veya hediyeye iliştirilebilir!

Öğretmenden öğrencilere yıl sonu hediyesi
Okul yılı sonu öğrenci hediyeleri ve hediye etiketleri

Bu Yaz Balo Yapın! Öğrenci Hediyesi ve Hediye Etiketi

Söylediğim gibi, plaj benim için popüler bir okul yılı sonu teması, bu yüzden işte plajla ilgili başka bir hediye hahaha! Bunu genellikle kovalarla veya frizbiyle birleştiriyorum. Dolar Ağacı'nda plaj topları buldum, sen de alabilirsin Amazon tanesi bir dolardan az bir fiyata. Ayrıca süper topları veya başka herhangi bir top türünü de kullanabilirsiniz. Etiketi pakete yapıştırmanız yeterlidir.

Okul yılı sonu öğrenci hediyesi - plaj topu

Okyanus, Balık Mezuniyet Hediyeleri ve Hediye Etiketleri

Birkaç yıl boyunca mezuniyet için sahneyi ve sınıfı okyanus temasıyla süsledik ve bu sevimli balık küpeleri mükemmeldi! Bu, öğrenciler için bir sonraki sınıfa geçtiklerini gösteren ilk “o-fish-al” işaretiydi; bu, anaokulu ve anaokulu için BÜYÜK bir fırsattı! Şahsen ben İsveç Balığı kullanmayı tercih ettim çünkü onlar benim favorim ama Japon Balığı Krakerlerini de kullanabilirsiniz. Etiketler, İsveç Balığı içeren atıştırmalık boyutunda bir torbanın veya Japon Balığı Krakerleri ile doldurulmuş bir torbanın üzerine yerleştirilebilir (sınıf düzeyi düzenlenebilir).

Yıl sonu öğrenci hediyeleri ve hediye etiketleri

Okul Yılı İp Atlama Sonu Hediyesi

Atlama ipleri öğrencilerimizin oyun parkında en sevdiği oyuncağıydı, bu yüzden Target Dollar Spot'ta atlama iplerini bulduktan sonra onlara yıl sonu hediyesi olarak vermeye karar verdik. 2 farklı ifade kullanıp erkek etiketleri ve kız etiketleri yaptık – “Sevinç için zıpla! Harika bir yıl geçirdin! ve “Harika bir yıl oldu! Artık birinci sınıfa geçme zamanı!”.

ip atlama için yıl sonu hediye etiketi
okul yılı sonu hediye etiketi atlama ipi

M&Ms Okul Yılı Sonu Öğrenci Hediyesi

M&Ms paketinden Ms'yi yaz sözcüğünde kullanma fikri hoşuma gitti ve bunu öğrencilere iyi dilekler dilemekle birleştirdim. Mharika & Mmuhteşem bir yaz. Bunları yıl boyunca ders verdiğim öğrencilerime verdim ve çok sevdiler! Etiketi atıştırmalık boyutunda bir M&Ms paketine yapıştırmanız yeterlidir.

Okul yılı sonu öğrenci hediyeleri ve hediye etiketleri - M&Ms

Yıl Sonu Yıldız Yağmuru Öğrenci Hediyesi

Yıldız patlaması, ikram kutusundan öğrencilerim arasında popüler bir seçimdi, bu yüzden bu etiketleri, okul yılı sonu ikramiyesi olarak birkaç Yıldız patlamasıyla dolu çantalara iliştirdim.

Okul yılı sonu öğrenci hediyesi - Yıldız patlaması

Bubbles Yıl Sonu Öğrenci Hediyeleri ve Hediye Etiketleri

K öncesi derslerim için yıl sonu hediyesi olarak baloncuk solüsyonu kaplarını birçok kez kullandım çünkü bunu bir aktivite olarak yaptığımızda baloncuk üflemeyi her zaman SEVİYORLARDI. İlk birkaç kez “Öğrendiğin her şeyle gurur duyuyorum!” ifadesini kullandım, ardından “Beni mahvettin!” çevrimiçi oldu ve “Bu sene beni mahvettin!” demek için biraz değişiklik yaptı. Her ikisinde de kız ve erkek çocuklar için öğrenci hediye etiketleri bulunur. Eklenebilirler kabarcık şişeleri veya kabarcık değnekler.

yıl sonu öğrenci hediyeleri - baloncuklar
yıl sonu öğrenci hediyeleri - baloncuklar

Frizbi Yıl Sonu Öğrenci Hediyesi

Öğrenci hediye etiketini bir frizbiye yapıştırın.

Okul yılı sonu öğrenci hediyesi - frizbi

Nuh'un Gemisi Yıl Sonu Öğrenci Hediye & Hediye Etiketi

Bir Hıristiyan okulunda öğretmenlik yaparken, yıllar boyunca birçok kez bahar programımızın teması olarak Nuh'un Gemisi'ni kullandık. Bu hediye etiketini programımız ve mezuniyetimizle koordineli olarak oluşturdum. Onu hayvansal krakerlerle dolu kilitli bir torbaya takıyorum. Bu öğrenci hediye etiketi benim bir parçam bedava örnekleyici. Freebie düzenlenemez ve erişilebilir Burada. “Tanrı'nın vaatleri asla başarısız olmaz” kelimelerini düzenlemenize ve yazdırılabilir adlar eklemenize olanak tanıyan düzenlenebilir sürümü istiyorsanız buraya tıklayın.

Nuh'un Gemisi yıl sonu öğrenci hediyesi

Plaj Temalı Güneş Gözlüğü Yıl Sonu Öğrenci Hediye Etiketi

Yıl sonu için birkaç kez yaptığımız bir diğer popüler tema ise plaj. Plajı SEVDİĞİM için bunun favorilerimden biri olduğunu söylemeliyim! Bu temayla uyumlu olacak sevimli bir öğrenci hediyesi güneş gözlüğü ve ilham veren “Ne kadar parlak bir geleceğin var!” İleti. WalMart'ta veya Dollar Store'da çok sevimli ve ucuz çocuk güneş gözlüğü paketleri bulabilirsiniz. Bu öğrenci hediye etiketi aynı zamanda parlak çubuklarla da kullanılabilir. Bu öğrenci hediye etiketi benim bir parçam bedava örnekleyici. Freebie düzenlenemez ve erişilebilir Burada. Yazdırılabilir adlar eklemenize olanak tanıyan düzenlenebilir sürümü istiyorsanız buraya tıklayın.

öğrencilere yıl sonu hediyeleri

Yaz, Kool-Aid Yıl Sonu Öğrenci Hediyeleri ve Etiketleri

Bu, yaz kampı programlarının sonunda kullandığım bir hediye fikriydi ancak bu deyimi okul yılının sonunu yansıtacak şekilde değiştirdim. Etikette “Harika bir yaz geçirin!” yazıyor. Bunu bir paket Kool-Aid ve çılgın pipete takın (ayrıca bir spor şişesi veya bardağı da ekleyebilirsiniz). Bu öğrenci hediye etiketi aynı zamanda parlak çubuklarla da kullanılabilir. Bu öğrenci hediye etiketi benim bir parçam bedava örnekleyici. Freebie düzenlenemez ve erişilebilir Burada. Yazdırılabilir adlar eklemenize olanak tanıyan düzenlenebilir sürümü istiyorsanız buraya tıklayın.

öğrencilere yıl sonu hediyeleri

Pet Cloud Yıl Sonu Öğrenci Hediyesi ve Etiketi

Bu fikri hava durumu ünitem için fikir ararken buldum. Şu tarihte yayınlandı: Jennuine'nin blogu. Ayrıca bir şiirle birlikte basılabilir bir etiketi de var. Hava durumu ünitesinin sonunda benimkini öğrencilere verdim ve şiiri değiştirdim; ancak yıl sonu hediyesi olarak da kullanılabilir, bu yüzden bu yazıya dahil ettim. Evcil Hayvan Bulutu yapmak için büyük boy bir pamuk topunu uzatın ve iki hareketli gözün üzerine yapıştırın. Bu öğrenci hediye etiketi aynı zamanda parlak çubuklarla da kullanılabilir. Bu öğrenci hediye etiketi benim bir parçam bedava örnekleyici. Freebie düzenlenemez ve erişilebilir Burada. Yazdırılabilir adlar eklemenize olanak tanıyan düzenlenebilir sürümü istiyorsanız buraya tıklayın.

öğrencilere yıl sonu hediyeleri
Öğrenci Hediye Etiketleri Mega Paket

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

Yıl Sonu Bülten Tahtaları ve Yazma Yönergeleriyle Yapılan Zanaatlar

About admin

Check Also

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Bu yazıda elbiselerinize, eteklerinize ve üstlerinize nasıl fırfırlı etek tasarlayacağınızı, dikeceğinizi ve takacağınızı keşfedeceksiniz. Gördüklerini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir