Yapımı Kolay Kendin Yap Çocuk Masası Fikirleri • Bütçe Dekoratörü

Yapımı Kolay Kendin Yap Çocuk Masası Fikirleri • Bütçe Dekoratörü

Pek çok ebeveyn evde eğitim görüyor, sanal eğitim alıyor veya her gün çocukları ile ödev yapıyor. Ve bunu kolaylaştıracak tek şey (bu öğrenciler için canlı özel ders vermenin yanı sıra) Matematik problemleri) bir çocuk masası fikri ailenize uygun. Müfredatı saklamanız, birden fazla kardeşinizin olması veya çocuklarınız için akşamları bir saatliğine sessiz bir yere ihtiyacınız olup olmadığına bağlı olarak, bir Kendin Yap çocuk masası bulduk. mükemmel senin için. Peki DIY yapmak için zamanınız yoksa? (Hımm, eğer evde ders çalışıyorsanız, vaktiniz olmayabilir.) duş.) Çocuklarım küçükken bir süre evde eğitim gördüm ve elde etmek mücadeleler. Hiç sorun değil, ücretsiz kargoyla birlikte çocuk masasını nereden satın alabileceğinize dair bazı fikirlerimiz var. Ödevinizi veya evde eğitim etkinliklerinizi nasıl organize edeceğinizi ve belki biraz daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin. eğlence.

Çocuk Masası Fikirleri

Çocuk Masası Nasıl Yapılır

Gerçekten bazılarıyla başlayalım yapımı basit DIY çocuk masası fikirleri. Bu ilk 'Arkada Çiçek Açıyor' cidden sadece bir tornavida ve ahşap bir masa gerektiriyor. Bir tatbikat yararlı olabilir, ancak gerekli değildir. Ah, ve bunu üst düzey bir mobilya parçası gibi göstermek için kullandığı gerçekten harika saç tokası bacaklardan bazıları. Bunun bir masayı sadece masa olarak kullanmaktan farkı nedir? Kolay. Tam boyutlu bir masa çoğu küçük için rahat bir yer değildir ve vücudunuz rahatsızsa okumaya, yazmaya ve sanat projeleri üzerinde çalışmaya çalışmak ergonomik açıdan sağlıklı değildir.

Çok sayıda masaüstü alanı, temizlemesi kolay ve isterseniz altında dosya dolapları için bol miktarda yer var. Hatta sana o masa ayaklarını nerede bulacağını bile söylüyor. Yakınınızda bir Ikea yoksa masa üstlerini Lowes veya benzeri bir mağaza taşımalıdır. Gerçekten kolay DIY çocuk masası. Cidden.

Kontrplak ve ahşap masa ayakları kullanarak,'Güney Yankee Kendin Yap' size kolay yoldan çocuk masası ve taburesi yapmayı öğretin! Basit bir kutu yapısı size küçük bir depolama alanı sağlar ve tabure masanın hemen altına kayar. Ve şunu kabul edelim ki, bu harika, renk bloklu boya işi çok eğlenceli! İster pembe bir prenses, ister prens olsun, ister daha çok siyah ve gri modern olsun, bunu çocuğunuza göre özelleştirin. Veya aradaki herhangi bir şey. Veya her şeyi doğal bırakın ve mühürleyin.

Ikea Kendin Yap Çocuk Masası

'Modern Aileniz', bir duvar masası oluşturmak için Ikea beyaz masa tablası ve braketleri kullandı. Daha sonra Hobby Lobby'de buldukları depolama için sürgülü çekmeceli bir sehpa/depolama arabası eklediler. Masaüstünün altına düzgün bir şekilde sığması için arabanın bacaklarını kestiler. Daha sonra depolama alanı olarak asılı Ikea kovalarını eklediler. Bu çocuk masası üç kişiliktir ancak elbette masaüstünün boyutunu özelleştirebilirsiniz. Bu mükemmel ev ödevi istasyonu! Çekmeceler kalemler, kalemler, kağıt ve hesap makineleri için bol miktarda alan sağlar. Çocuklar sürekli evin içinde malzeme bulmak için koşturdukları için ödevlerine başlamakta zorluk çeken başka biri var mı?

DIY Çocuk Yüzen Masa

Çocuklara yönelik bu DIY yüzen masayı çok seviyoruz.Üretim Köşesi'! Yer kaplamaz, bu nedenle küçük odalar için idealdir. Ayrıca tonlarca depolama alanı var. Tonlarca! Tüm bu sevimli yavrular, okul malzemelerinden temel sanat eşyalarına kadar her şey için mükemmeldir. Pegboard desteği, okuma, yazma veya çizim için masaüstünü temiz tutmanıza olanak tanır. Bu DIY çocuk masası için, bu projenin doğru sonuçlanması için ihtiyacınız olan tüm talimatları içeren çok sayıda adım adım fotoğraf. Duvara bir şey takarken her zaman braketleri bir saplamaya monte ettiğinizden veya uygun ağırlığa uygun ağır hizmet tipi duvar ankrajları kullandığınızdan emin olun.

Yapılması daha da kolay olan bir çocuk yüzen masası mı istiyorsunuz? Çıkış yapmak 'Jessica Wellington İç Mekanları' ve bu Kendin Yap çocuk masasını nasıl süper ucuza yaptıklarını görün! Temel olarak bu sevimli masa fikri sadece kontrplak ve birkaç metal braket kullanıyor. Ucuz Ikea tabureleri kullandılar ve ardından sprey boyayla eğlenceli bir renge boyadılar. Bunun için ihtiyacınız olan tek alet bir matkap ve zımpara veya zımpara kağıdı bloğudur.

Tamam, çocuklar için bu üçlü DIY yüzen masaya nasıl tamamen aşık olamazsınız?Ellison'ın Yapımı'? Yani kim öğrenimini burada yapmak istemez ki? Evde eğitim olurdu fazla Bu kurulumla daha kolay. Bu gözlere ve her çocuk için ayrı ilan panolarına bayılmak biraz dahice. Üstelik aydınlık ve eğlenceli, ayrıca size mutlu bir his veriyor, değil mi? Masanın kendisi kontrplak ve sade çamdan yapılmıştır. Peki “ev”? Çam tahtası “çatı” ile basit boya.

Çocuklar için İkili Masa Eğitimi

Birden fazla çocuk için iki kat alana sahip olan bu yerleşik Kendin Yap çocuk masasını seviyoruz! İtibaren 'Christina Marie', bu yerleşik duvar masası ahşap kasap blok üstlü stok dolaplarından yapılmıştır. Bunu evdeki okul odaları için kullanıyorlar, ancak aynı zamanda ev ödevi masası veya el işi masası olarak da harika olurdu. Kardeşlerin kalabalık hissetmeden bir arada olabileceği bol miktarda alan. Bu çift masa eğitimi, ev ofis alanına ihtiyaç duyan çiftler için de mükemmel bir seçim olabilir. Veya tüm bu nedenlerden dolayı kullanın! Ve tabii ki dolaplar okul veya sanat malzemeleri için harika bir saklama alanı sağlıyor.

Ücretsiz Çocuk Masası Planları

'Anika'nın Kendin Yap Hayatı' sizin için bu basit ücretsiz çocuk masası planına sahip ve bu da depolamak. Üstü kaldırılabilen masa, çocuklarınızın tüm eşyalarını gözden uzak ama elinizin altında tutar. Bunu Lego masası veya oyun masası olarak bile kullanabilirsiniz. Ayrıca içine sığabilecek kadar küçüktür herhangi evin köşesi. (BTW, çocuklarınız için açık havada eğlenceli fikirler arıyorsanız, Eğlenceli ve Harika Kendin Yap hakkındaki yazımıza göz atın. Arka Bahçe Fikirleri TGG'de!)

Ev yapımı Çalışma masası

Tamam, yapamam. Bu masayı seviyorum. Çocuklarınıza nasıl sahip çıkacağınızı anlayamıyorum kapalı ondan! Ashley oradaEl Yapımı Cenneti' evinde kendin yap çocuk masasının nasıl yapılacağına dair inanılmaz bir öğretici var. Bu kesinlikle elektrikli aletleri kullanmakta rahat olan biri içindir, ancak eğer öyleyseniz (veya çocuklarınızı seven biriyseniz) talimatlar harikadır. Hatta bir video eğitiminin yanı sıra tonlarca adım adım fotoğraf da var.

Çocuk Masaları Nereden Alınır?

Odada harika görünecek bir masa istiyorsanız 'Aikens' çocuk masasını deneyin.Wayfair'. Tasarım tarzında orta yüzyılın selamını ve depolama için iki çekmecesi var. Anaokulundan üniversiteye kadar harika görünecek. Üstelik uygun fiyatlı!

'Taiga' masası 'danAmazon' iki çekmecesi, dolapları, mantar panosu, sağlam ahşap yapısı var… Ve sandalyeyle birlikte geliyor! Üç renkte mevcuttur ve küçük çocuğunuzun gençlik yıllarında mutlu olacağı klasik bir tasarımdır.

Bu ahşap çocuk masası 'EkoDekorlar' köşe alanları için yapıldı, bu nedenle çocuk odasına sığması mükemmel. Bir sandalyeyle birlikte geliyor! Depolama alanına ve sanat, evde eğitim, ev ödevleri veya sadece kitap okumak için geniş bir çalışma yüzeyine sahip olmasını seviyoruz. 'Wayfair'den ücretsiz gönderim.

'Sıkıştırmak' Askılı çocuk masası, büyük veya küçük çocuğunuz için mükemmel bir mobilya parçasıdır. Yükseklik çocuğunuzla birlikte büyümeye göre ayarlanır. Üst kısım ayrıca eğilebilir ve yerine kilitlenebilir, böylece sanat eserlerinden ev ödevlerine kadar her şey için onu kullanabilirler. Tonlarca depolama. Pegboard, ergonomik tasarımlı okuma tutucusu ve geniş çekmeceler. Küçükleri olanlar için masaüstü silinebilir. Biraz pahalı ama ücretsiz kargo ve bu parça yıllarca sürecek!

Evde eğitim için bir oda hazırlıyorsanız, bu çift kişilik çocuk masası mükemmeldir. Öğrenmek için buraya dört küçük olanı bile koyabilirsiniz. Ömür boyu garantili ve Greenguard Gold sertifikalı temiz malzemelerle yapılmıştır. Ders kitapları için üst depolama alanı ve kuru silinebilir sürgülü kapı. Çocuklar için güvenli köşeler ve kenarlar ve ABD'de üretilmiştir. Tamamen yatırıma değer. Bahsettiğim gibi, çocuklarıma küçükken bir süre evde eğitim verdim ve bu tür bir masa çok yardımcı olabilirdi. Bu Jonti-Craft masasını 'dan alınWayfair'Ücretsiz kargo ile.

Diğer çocuk masası fikirlerini ücretsiz gönderimle ' adresinde bulabilirsiniz.Wayfair','Amazon', Ve 'Hedef'.

Umarım ailenize gerçekten uyan bir DIY çocuk masası fikri bulmuşsunuzdur! Yetişkinlere yönelik bir versiyona ihtiyacınız varsa, Kendin Yap Daimi Masa Planları hakkındaki yazımıza göz atın! Ayrıca şu konudaki yazımıza da göz atın Kendin Yap Masaları OhMeOhMY'de, DIY Arka Bahçe Tiyatrosu TGG'de planlar yapılıyor!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir