Whoville Noeli için Kendiniz Yapabileceğiniz Kolay Grinch Noel Süslemeleri!  • Bütçe Dekoratörü

Whoville Noeli için Kendiniz Yapabileceğiniz Kolay Grinch Noel Süslemeleri! • Bütçe Dekoratörü

Tatil mutluluğu fikriniz Whoville Noeli ise, o zaman bu Grinch Noel dekorasyonlarından bazılarını (veya tamamını!) yapın ve bu yıl kalbinizi üç beden büyütün! Grinch'in hikayesi nesiller boyu kalplerimizi ısıttı ve en küçük Cindy Lou'dan başlayarak herkese hitap etti. Başka kim kendini bulmak ister Whoville bu yıl? O halde şu Grinch Noel ağaçlarına, süs eşyalarına, çoraplarına ve daha fazlasına bir göz atın… Bunların hepsini bir çırpıda üretebilir, dikebilir ve yapabilirsiniz! Grinch tarzınızı mahalleliyle paylaşmak istiyorsanız sizin için de harika dış mekan Grinch Noel dekorasyonları bulduk. Whoville Noel temalı tatil için ihtiyacınız olan her şey burada!

Grinch'ten Yapabileceğiniz Noel Süslemeleri

Grinch Noel Süsleri

Öncelikle süs eşyaları! El sanatları dükkanında gördüğünüz ucuz küçük el işi ahşap dilimlerini bilirsiniz ve her zaman merak edersiniz. ne yapabilirsin bunlarla mı? Benim? Eh, artık şimdi biliyorsun! Bunlar DIY Grinch Noel süsleri 'Ruffles ve Rainboots'tan sadece birkaç el işi malzemesi ve mutfak masasında biraz eğlenceli vakit geçirmeniz son derece kolaydır. Bunu gerçekten basitleştirmek için videolu tam bir eğitime sahipler. Hatta Grinch'in yüzü için şablonu nerede bulacaklarına dair bir ipucu bile var!

Bu Grinch Noel süsleri Cricut kullanılarak yapılmıştır, ancak boya kalemi veya kalıcı kalem de kullanabilirsiniz. 'Bullock'un Vızıltısı' bu şeffaf süsleri parlak yeşil şeker ve parçalanmış kağıtla doldurdu. Ayrıca çiçek boncukları veya dolarlık mağaza serpintileri de kullanabilirsiniz. Bu süper eğlenceli Whoville Noel dekorasyonlarıyla ilgili eğitimin tamamına göz atın!

Bu el işi süslerini en sevimli Grinch Noel dekorasyonlarına dönüştürmek için biraz yeşil parıltı ve biraz vernik veya yapıştırıcı yeterli! Şu andan itibarenHoosier Ev Yapımı', bu kolay tatil zanaatını nasıl yapacağınıza dair tüm ipuçlarına ve püf noktalarına göz atın. Yüz çıkartmasını yapmak için vinil kesme makinesi kullandılar, ancak bir kez daha internetteki kalemleri ve şablonu kullanabilirsiniz. (Ya da sayfanın alt kısmındaki ücretsiz Grinch yazdırılabilir projesindeki ücretsiz şablona göz atın!)

Grinch Noel Çorapları

Tamam. Grinch Noel Çorabı mı? Nasıl yapabilirsiniz Olumsuz bunları ister misin??? Bu 'danÇılgın Dikiyorum'. Bu ücretsiz DIY çorap modelini dikmek o kadar kolay ki, makineye bile ihtiyacınız yok! Sadece biraz Grinch kürkü, bir iğne ve iplik. Ah, ve onun ücretsiz deseni, onu indirmeyi unutma!

'MJ Tasarımları' bu süper eğlenceli Grinch çorap askısını yarattı, şömine rafı olmayanlar için mükemmel. Tasarımları oluşturmak için bir vinil kesme makinesi, ardından basit boya ve bir çam domuzu kullandı.! Ancak henüz “her zanaatkar için mükemmel” makinelerden birini almadıysanız, şuraya göz atın: Kriket ve Siluet Cameo. Bunları tekrar tekrar kullanacaksınız…

Whoville Noel Ağaçları ve Süslemeleri

Grinch Noel ağaçlarını getirin! Eğer o ikonik ağacı çivilerseniz, kendi Whoville Noelinizi yaratmak kolaydır. Bu Kendin Yap fikirlerine bir göz atın…. Fotoğrafı çeken 'Parti şehri', bu arada, harika Grinch temalı bir dekora da sahip.

'Talaş 2 Dikiş' yapay bir ağaç aldı, bazı dalları yeniden düzenledi ve iyi yerleştirilmiş bazı tel ve süslemeler ekledi. Ve Çıkış yapmak bu Whoville ağacı! Git adım adım talimatlarına göz atın!

Kendin Yap mini Grinch ağaçları yapmak istiyorsanız, 'de mükemmel bir masa üstü versiyonunun nasıl yapıldığını inceleyin.Bahçe Terapisi'. Canlı saksı selvi ağacından yapılmış bu Whoville ağacı aynı zamanda mükemmel bir ev sahibesi veya misafir hediyesi olabilir. Seçtiği bitki şu özelliklere sahip: tam kararında parlak Grinchy yeşili tonu, değil mi? Ayrıca anaokullarında bulmak kolaydır. Tatil kokulu bir şey için bunu biberiye bitkisiyle de yapabilirsiniz. Veya…

Grinch Noel ağacının 9 metrelik versiyonuna da göz atabilirsiniz! Bu proje için büyük bir saksı sediri kullandı. Bu canlı versiyonu yapmak için adım adım talimatlara sahip. Tekrar şuraya atla:Bahçe Terapisi' bu eğitim için.

Grinch Noel Çelengi

Komşularınızın ön kapının hemen içindeki Grinch Noel dekorasyonlarına bir göz atmasını mı istiyorsunuz? O zaman bir çelenk gitmenin yoludur! 'Evden Eve' mükemmel olanı var! Bu DIY Grinch Noel çelengi, strafor formundan, el sanatları mağazasından alınan bazı yeşil tüylü boalardan ve bazı küçük dolarlık mağaza tipi süslerden yapılmıştır. Çok eğlenceli! Peki ya ön kapınızı asmadan önce beyaz ve kırmızı çizgili ambalaj kağıdına sarsanız? Harika olmaz mıydı?

Grinch Dış Mekan Noel Süslemeleri

Mükemmel Grinch dış mekan Noel dekorasyonu bu ahşap kesimler olmalı. Neden mükemmel? Her şeyden önce, onlara bakmak. İkincisi, bunlar son derece kolaydır! İhtiyacınız olan tek şey biraz kontrplak, yapboz ve sonra biraz boya. Ah, ve bu eğitim 'Nasıl'.

Daha fazla Whoville Noel DIY'leri

Grinch Hediye Paketi mi? Evet. Bu herkesin açmak isteyeceği ilk şey olacak! Hem de çok kolay. Bunu Grinch Noel dekorasyonu olarak da kullanabilirsiniz, içinde hediye olmasına gerek yok değil mi? İhtiyacınız olan tek şey küçük bir yeşil kağıt mendil, el sanatları dükkanından aldığınız yeşil tüylü bir boa ve Grinch'in yüzü için ücretsiz şablon. Şuraya atla:'NasılTüm adım adım talimatları bulmak için. Bu yazıdaki diğer projelerin bazıları için de yüz şablonlarını kullanabilir misiniz?

Asker annesi Alex, en sevimli Noel geri sayımını yapmak için bu ücretsiz Grinch'i yazdırılabilir olarak tasarladı! Sadece çıktısını alın, bir çerçeveye koyun ve günleri değiştirmek için camın üzerine kuru silme kalemleri kullanın…Üç Küçük Eğrelti Otuİndirmeyi almak için.

Tamam, bu sevimli! Cüce ne demek istiyorum? Bu Grinch dolarlık mağaza cücesinin nasıl yapıldığını öğrenmelisin.Fırfırlı ve Yağmur Çizmeli'. Süper kolay, süper ucuz ve süper sevimli!

Bunu şimdiye kadarki en iyi tatil sezonu haline getirmenizi istiyoruz! Öyleyse Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Büyülü Noel Köyü Fikirleri hakkındaki yazılarımıza geçin…

Son olarak şunu unutmayın…

“Kurdelesiz geldi. Yay olmadan geldi. Paketler, kutular veya torbalar olmadan geldi. Belki Noel bir mağazadan gelmiyordur, diye düşündü. Belki, sadece belki… Belki Noel biraz daha fazla anlam taşır.”

-Grinch

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Kelebek Kol – Çizim ve Dikiş – 8 Boyutta Serbest Desen!

Kelebek Kol – Çizim ve Dikiş – 8 Boyutta Serbest Desen!

Bu yazıda, 8 boyutta mevcut ücretsiz bir PDF dikiş deseniyle tamamlanan kelebek kolunun nasıl taslağını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir