Uygun Fiyatlı Nötr ve Modern Oturma Odası Inspo

Uygun Fiyatlı Nötr ve Modern Oturma Odası Inspo

Kendimi sık sık Crate and Barrel veya Lulu and Georgia'dan tasarım ilhamı ararken buluyorum. Ancak fiyatlar caydırıcı olabiliyor. Siz de benim gibi nötr ve modern ev dekorasyonuna bayılıyorsanız ancak bütçeniz kısıtlıysa korkmayın.

Ana Sayfa Size Özel Bulgular

Wayfair'den en çok tercih edilenlerimin bir kısmını derledim, bunların hepsi benzer stilleri maliyetin çok altında sunuyor.

Nötr bir renk şeması seçerken gri ve bej en iyi yarışmacılardır. İkisi arasında seçim yapamıyorsanız, her iki rengi de içeren bu oryantal halıyı deneyin. Yirmi boyut ve şekilde mevcuttur; oturma odanız ister uzun ve dar olsun, ister mükemmel bir kare olsun, sığacak bir seçenek var.


Bu rattan şifonyer, Lulu ve Georgia'da bulabileceğiniz bir parçayı anımsatıyor ancak daha bütçe dostu bir fiyata. İnce ve doğaldır; TV sehpası veya giriş masası olarak kullanım için idealdir. Küçük bir oturma odanız varsa ekstra çekmeceler, kitapları, uzaktan kumandaları ve battaniyeleri saklamak için çok ihtiyaç duyulan depolama alanını sağlayabilir.


Bu yer lambasını kanepenizin yanına yapıştırın veya boş bir köşeye koyun. Doğal ahşabın damarı bir alana doku katıyor ve basit tasarım, odadaki diğer öğelerle dikkat çekmek için rekabet etmiyor. 58,5 inç yükseklikte duruyor ve temel beyaz bir gölgeye sahip.


Bu ultra modern geniş koltuk sadece rahat değil; aynı zamanda bir açıklama yazısıdır. Benzersiz mobilyaları tercih etmek, parlak renkler veya çarpıcı desenler kullanmadan odanıza ilgi katmanın harika bir yoludur. Bu sandalyeyi gri buklet veya gri kadife olarak alabilirsiniz.


Şu anda popüler olan dünyevi hissi elde etmek için alanınıza birçok doğal doku eklemek önemlidir. Bunu rattan, hasır sepetler veya bunun gibi deniz otu vazolarıyla yapabilirsiniz. Birkaç dekoratif dal veya buket tasarımınızı öne çıkaracaktır.


Daha doğal dokuları katmanlamak için bunun gibi ahşap bir kase deneyin. Dekoratif parçaları yerleştirmek için kullanın veya pratik hale getirip TV uzaktan kumandanıza yükleyin. Bu ahşap kase, kaba yontulmuş ahşaptan el yapımı olup, ona zanaatkar bir dokunuş katmaktadır.


Ahşap vurgulu tabureler dekor ve ekstra oturma yeri olarak ikiye katlanır. Küçük odalara tabure koymayı seviyorum. Şirket bittiğinde kolayca alınır ve ekstra bir masa olarak ikiye katlanabilir.


Her dünyevi oturma odasının en az bir bitkiye ihtiyacı vardır. Canlı bitkiler en iyi seçenek olsa da her zaman pratik değildir. Öldüremeyeceğiniz bir şeye ihtiyacınız varsa bu ipek okaliptüs ağacını düşünün. Gerçek bir görünüme sahip, yumuşak ve zariftir.

About admin

Check Also

Kelebek Kol Elbise Dikimi: Ücretsiz Dikiş Deseni PDF ve Video

Kelebek Kol Elbise Dikimi: Ücretsiz Dikiş Deseni PDF ve Video

Bu yazıda, yeni başlayanlar için 8 boyutta ücretsiz dikiş deseni PDF'si ile çarpıcı kelebek kollu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir