Ücretsiz Yazdırılabilir Futbol Kareleri – Studio DIY

Ücretsiz Yazdırılabilir Futbol Kareleri – Studio DIY

Benimle maç gününe hazırlanın Ücretsiz Yazdırılabilir Futbol Kareleri! İster sıkı bir hayran olun ister sadece atıştırmalıklar için orada olun, bu ücretsiz PDF herkesi dostça bir rekabet için bir araya getirmenin mükemmel yoludur. Hemen indirin ve oyunlar başlasın!

Bu oyunu daha önce hiç oynamadıysanız endişelenmeyin! Herkesin katılması yeterince basittir. Futbol karelerinin nasıl kullanılacağını tam olarak öğrenmek için takip edin.

Gerekli malzemeler

Dostça bir oyun günü kareleri oyunu oynamak için sadece birkaç şeye ihtiyacınız var!

Teknik olarak bilmiyorsun ihtiyaç ödüller, ancak kazanma karşılığında ödüller veya para ödülü almak bu oyunu daha da heyecanlı kılıyor! Para ödülünü oluşturmak için her kişinin kendisine atanan her kare için belirli bir miktar ödemesini sağlayın.

Bir kişi ne kadar çok kare seçerse kazanma şansı o kadar artar. Veya her kişinin seçmesine izin verilen belirli sayıda kare var.

Eğer ödüllerinizi kendiniz sağlıyorsanız, her şeyi göze almanıza gerek yok. Basit tutun!

Oyun günü karelerinin PDF'si.

Başlamak için ücretsiz yazdırılabilir futbol kareleri PDF belgesini indirin ve yazdırın!

Oyunu istediğiniz kadar kişi oynayabilirsiniz. Ne kadar çok insan varsa, kişi başına düşen kareler o kadar az olur. Bu, daha fazla insanla kazanmanın daha zor olduğu anlamına gelir!

Ekipleri Ata

Öncelikle futbol takımlarından birini sütunlara, diğer futbol takımını da sıralara atayın.

Kareleri Talep Et

Oynayan herkesin karelerini almasını sağlayın. Partide kaç misafirinizin olacağına bağlı olarak kareleri eşit olarak bölüştürebilir ve ödülleri kendiniz verebilirsiniz veya kare başına bir fiyat belirleyerek insanların istedikleri kadar kareyi satın almalarını sağlayabilirsiniz.

Her Satır ve Sütuna Sayı Atayın

Karelerin tümü alındıktan sonra, mavi boşluklardaki her satıra rastgele 0-9 arası sayılar atayın, ardından aynı işlemi her sütuna yapın.

Oyun izle!

Her çeyrekten sonra, her takım için skorun son sayısını alın. Bu sayıların ızgarada buluştuğu kareye sahip olan kişi o çeyreği kazanır.

Örneğin, Q1'in sonunda Takım 1'in 24 puanı ve Takım 2'nin 27 puanı varsa, sırasıyla 4 ve 7'nin buluştuğu kareye sahip olan kişiyi bulursunuz.

Ödüller Verin

Kazanmak için her çeyrekte aynı miktarda havuzdan farklı bir miktar almayı seçebilirsiniz veya ödülü verip bir sonrakini kimin kazanacağını görmek için bekleyebilirsiniz!

Futbol Oyun Kareleri basılmış ve sarı bir yüzeye kalemle yerleştirilmiştir.

Yazdırılabilir futbol karelerinizi futbol maçı olduğunda istediğiniz zaman kullanabilirsiniz! Bir grup insanla bir araya geldiğinizde özellikle eğlencelidir. Aşağıdaki etkinliklerden herhangi birinde oynamayı deneyin:

  • Final karşılaşması
  • Kolej Futbolu Oyunları
  • Herhangi bir oyun günü! Favori takımınız veya rakip bir maç olabilir.

Daha fazla Super Bowl eğlencesi için karışıma biraz Super Bowl Bingo da ekleyin!

Yanında sarı arka planda futbol oyunu kareleri ve kalemler olan bir kağıt.

Arkadaşlarınızı ve ailenizi toplayın, PDF'nin bir kopyasını alın ve Super Bowl futbol partinizi bir adım öteye taşımaya hazırlanın! Yazdırılabilir Super Bowl Kareleri maç gününe ekstra heyecan katmanın mükemmel yoludur!

About admin

Check Also

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Bu yazıda Hepsi Bir Arada Kaplamanın nasıl taslağını ve dikileceğini keşfedeceksiniz. Gördüklerini sevdin mi? Mağazamdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir