Süper Güzel Kendin Yap Makyaj Saklama Fikirleri ve Düzenleme • Bütçe Dekoratörü

Süper Güzel Kendin Yap Makyaj Saklama Fikirleri ve Düzenleme • Bütçe Dekoratörü

Makyajın var mı? O zaman dağınıklık var, nokta. Gerçek şu ki ben biraz güzellik ürünleri bağımlısıyım. Makyaj Olumsuz daha fazlasına ihtiyacım olan bir şey! Ama aynı zamanda dağınıklıktan uzak bir banyoya sahip olmak istiyorum ve aylık cep telefonu faturama eşit bir tutarı sevimli küçük depolama sistemleri satın almak için harcamak istemiyorum. ben sadece yapma. Benimle? Öyle düşündüm… İşte karşınızda, her şeyi yerli yerine koymak ve paranızı cebinizde tutmak için yapabileceğiniz harika makyaj saklama fikirleri ve organizatörleri.

Makyaj Saklama Fikirleri

DIY Makyaj Organizatör Fikirleri

O halde bu süper güzel DIY makyaj organizatörüyle başlayalım.Kağıt ve Dikiş'. Biz buna aşığız ve yapımı gerçekten çok kolay! Boyalı detaylar eğlenceli ve kadınsı, hatta daha minimal hissediyorsanız onu sade bir tarafa bile çevirebilirsiniz. Bunu makyaj fırçası saklamak için seviyoruz ama aynı zamanda maskara, dudak parlatıcısı, hatta kirpik kıvırıcı ve pamuklu çubuk gibi aletler için de kullanabilirsiniz.

Güzel Kendin Yap Makyaj Saklama Fikirleri ve OrganizasyonuGüzel Kendin Yap Makyaj Saklama Fikirleri ve Organizasyonu

Süper kolay bir makyaj saklama fikri mi istiyorsunuz? Daha sonra şuraya atlayın:Domino' ve ahşap baharat rafını (ucuz!) nasıl bir DIY makyaj organizatörüne dönüştürdüklerini görün! Bunu mükemmel küçük alan duvar deposu olarak kullanabilirsiniz ve tek yapmanız gereken biraz boya ve biraz el yapımı yazı. (Tabii ki isteğe bağlı!) Sadece makyaj olması da gerekmiyor. Cilt bakımı, saç bakımı ve aletler bu raflara kaymadan sığacak.

Bu küçük makyaj malzemesi DIY'denGüzel Kızlar' süper kolay, süper sevimli ve süper kullanışlıdır. Caddy'yi Target'ın dolar bölümünden satın aldılar. O zaman sadece boya! Fırça darbesi görünümleri için tam bir eğitime sahipler, ancak bunu yapmak o kadar basit ki neredeyse buna ihtiyacınız yok. Bu aynı zamanda duşun dağılmasını önlemek için kendi ürünleri olan gençler için de harika olacaktır. Ya da biri diğerinin maskarasını kullandığında kardeşlerin kavga etmesini önlemek için. 😉

DIY Yapabileceğiniz Makyaj Çekmeceleri

Laura'daEn Yeni Bağımlılığım' Michael's çekmece sistemiyle bir Ikea kopyası yapmanın bir yolunu buldu. Aman Tanrım… buraya ne kadar sığabilirdim ki? Onu nasıl bulacağına dair pek çok bilgisi var ve hatta onları bir araya getirmeye dair bazı ipuçları bile var! Ayrıca BTW… bize hangi paletlerin hangi çekmecelere sığdığını söyler. Paletler benim için sorun olmaya başladı… 🙁 Keşke banyo makyaj masamda yeterince yer olsaydı!

ikea-alex-dupe-4ikea-alex-dupe-4

ikea-alex-dupe-5ikea-alex-dupe-5

Makyajınız için çekmeceniz varsa ama yine de dağınıksa sorun değil. Bu DIY makyaj organizatörü çekmece bölücüler 'denPembeSoFoxy' köpük çekirdek levhadan yapılmıştır ve Gerçekten göz alıcı kumaş! Hızlı video tüm proje boyunca size yol gösterir. Henüz makyaj çekmeceniz yoksa, gidip şu yazımıza göz atın: DIY Işıklı Bâtıla OhMeOhMy'de!

Makyaj Fırçası Düzenleyicileri

'Irina'nın Sevimli Kutusu' size bir suşi matından yapılan bu gerçekten basit DIY makyaj fırçası düzenleyici projesini gösteriyor. Bunları 'Dolar Ağacımda' gördüm! Bunu beğendim çünkü modern bir parıltısı var ama aynı zamanda fırçaları bir kumaş rulosundan biraz daha fazla koruyor. Ayrıca çok kolay olduğu için. Burada “kolay”ı sevdiğimizi anlıyor musun?

IMG_8916_1_zpsff8907deIMG_8916_1_zpsff8907de

Fırçalar için bir başka sevimli Dolar Ağacı makyaj saklama fikri de cam kavanozları taşlarla veya boncuklarla doldurmak ve ardından bunları fırçalarınızı düzenlemek için kullanmaktır. Kolay, ucuz, hızlı, güzel! İtibaren 'Güzellik ve Benchpress'.

Ikea Makyaj Düzenleyici Fikirleri

Bu Ikea tüyolu kendin yap tekerlekli makyaj masası, Melissa'dan kolay ve mükemmel bir makyaj saklama fikri.Puantiyeli Sandalye'. Banyoyu paylaşan birkaç genç varsa bu harika olurdu… Daha fazlasını söylememe gerek var mı? Belki de harfler ilk isimler ve “Ellerinizi Çekin” olmalıdır! 🙂

Raskog-IKEA-HackRaskog-IKEA-Hack

DIY Makyaj Paleti

İtibaren 'Dudaklar ve Meyveler', bu DIY makyaj paleti, pahalı evrensel paletler için mükemmel bir bütçe kopyasıdır ve bireysel pudra makyajı etrafta dolaşan bizler için mükemmel bir çözümdür. Bunlar için bir palete sahip olmamak çoğu zaman onları kullanmayı unutacağınız anlamına gelir. Sadece bu da değil, koleksiyonunuzun tamamını göremezsiniz. VeBir şeye yapışmayan küçük bir göz farı kabında fırça kullanmaya çalışmak çok karmaşık, değil mi? Bunu 3 dolardan daha az bir fiyata yaptı! Manyetik bir makyaj paleti satın almanın maliyeti 30 dolardan fazla olabilir, bu yüzden burada size büyük paralar kazandırıyor. Sevdiğiniz göz farı kutularının çılgın indirimlere gittiği özel indirimleri izleyin, stoklayın ve bu paleti yapın! Muhteşem!

Seyahat Makyaj Organizatör Fikirleri

'Dudaklar'dan bu sevimli makyaj çantasıOrta Batı'da Güzel Olmak' aracılığıyla 'Güzel dağınıklık' makyajını gülümseyerek yanında taşımak isteyen herkes için kolay bir dikiş projesidir. Gerçekten. 🙂 Fermuar, her şeyin valizinizin veya seyahat treni çantanızın etrafında kaymasını önler ve dürüst olalım. Bu. Dır-dir. Bu yüzden. Mükemmel.

Son olarak, eğer evinizi kendiniz düzenlemek istemiyorsanız bu da sorun değil… bu makyaj saklama sistemini internette bulduk. Amazon yaklaşık 15 $ karşılığında! Ve tembel bir susan üzerinde olduğu için dönüyor! Bunu sev!

Umarız bu Ekonomik Makyaj Depolama Fikirleri derlemesini beğenmişsinizdir! Dolarlık Mağaza Düzenleme Fikirleri yazımızı da seveceğinizi düşünüyoruz! Ve sen bir güzellik kızı olduğuna göre, şu adresteki yazımıza göz at: Kolay Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri, Kadınlar için Muhteşem Öncesi ve Sonrası Saç Kesimleri ve dahası Makyaj Saklama Fikirleri OhMeOhMy'de!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Kelebek Kol – Çizim ve Dikiş – 8 Boyutta Serbest Desen!

Kelebek Kol – Çizim ve Dikiş – 8 Boyutta Serbest Desen!

Bu yazıda, 8 boyutta mevcut ücretsiz bir PDF dikiş deseniyle tamamlanan kelebek kolunun nasıl taslağını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir