Sonbahar için Balkabağı ve Su Su kabakları ile Dekorasyon • Bütçe Dekoratörü

Sonbahar için Balkabağı ve Su Su kabakları ile Dekorasyon • Bütçe Dekoratörü

Yılın bu zamanlarında çoğu insan sonbaharda kabaklarla süslemeyi düşünüyor… Hani şu büyük turuncu şeyler? Çok havalı Jack O'Lantern'lere dönüştürdükleriniz mi? Sonbaharda süslemek için balkabağı ve su kabakları kullanma konusunda bir şeyim var. Gerçekten yuvalanma içgüdüsünü ortaya çıkaran ilham verici bir görünüm. Hasatla ilgili bir şeyler beni köklerimize ve Toprak Ana ile olan bağlantımıza geri götürüyor, değil mi? Evin ve ocağın her şey olduğu daha basit bir zaman mı? Ve bu sebzelerin tüm dokuları ve renkleri… Engebeli, biraz çılgın olanları seviyorum. Bana daha organik geliyorlar. Köşelerde, merkez süsü olarak kullanılan masalarda istiflenecek mükemmel doğa unsurları. Sonbahar için balkabağı süslemeleri… Evet, lütfen!

Balkabağı ve su kabaklarıyla süslemek sezonun ruhunu getirmenin kolay bir yoludur ve Şükran Günü'ne kadar sürebilir. İşte, evinizi bu güzelliklerle dekore etmek veya küçük bir balkabağı dekorasyonu yapmak için ilham almanıza yardımcı olacak, blog dünyasında bulduğumuz bazı harika fikirler. (Not: hepsi turuncu değil! Bu sene beyaz ve mavi/yeşil kabakları ve balkabaklarını bizde yapıyoruz…)

Kabaklar ile Dekorasyon

Bu yüzden en sevdiğimiz sonbahar balkabağı dekoruyla başlıyoruz. Bu projeler bir şeyden biraz alıyor… Biraz boya, biraz şu, biraz şu… ama aslında bununla ilgili değil balkabağı süslemek, ama daha çok alanı dekore etmek için balkabağını en iyi şekilde ortaya çıkarmak gibi. Mantıklı olmak?

Etli DIY Balkabağı Dekorasyon Fikri

Tamam, harika bir sonbahar balkabağı dekor projesi yapmak istiyorsanız buradan başlayın. Bu etli balkabağı birkaç nedenden dolayı sonbaharda dekorasyon için mükemmeldir. Dokusu, rengi ve formuyla damlıyor. Basit olmasına rağmen dikkatinizi çekiyor. Ve Onun kolay. Balkabağını kesmenize bile gerek yok, bu yüzden onu bozmuyorsunuz! Bu çılgın kara büyü de ne diyorsunuz? Peki şuraya atla:Basitçe Rastlantı' ve öğren! BTW, bunu mini balkabaklarıyla da yapabilirsiniz!

Gümüş Balkabağı Kulesi

'Bu sonbaharda kabak dekor fikrine takıntılıyız'BHG'. Balkabağı kulelerinin önüne tel ile oldukça eski bir sofra takımı taktılar. “FALL!” yazmasına yardımcı olur. Bunu kolaylıkla yapabilirsiniz senin sundurma. Bu neredeyse herkesin yapabileceği bir şeye benziyor. Vintage gümüş eşyalar için yerel ikinci el mağazanızı veya antika mağazanızı deneyin… Aslında satın almak oldukça ucuz.

Güz Balkabağı Orta Parçası

Lucy'deCraftberry Çalı' bize bu süper basit sonbahar süsünü yaparak beyaz balkabakları ve su kabaklarıyla nasıl süsleyeceğimizi gösteriyor! Kontrast oluşturmak için su kabağını ve mini balkabaklarını karıştırmayı seviyoruz. Ve bu soğuk gri yapraklar, bunu inanılmaz bir sonbaharın merkezi haline getirmeye yetecek kadar doku katıyor.

Kabaklar ve Işıklarla Dekorasyon

Bu sonbaharda biraz “gece ışığına” mı ihtiyacınız var? Tek yapmanız gereken bu harika sonbahar balkabağı dekoruna bakmak.Kadınlar Günü' dediğinde ne yapacağını bileceksin. 🙂

Eğlenceli Sonbahar Yaprak Garland

Bu güzel balkabağı ve sonbahar yaprağı çelenkini nasıl yapacağınızı bu talimatlarla öğrenin.BHG'. As onu… ah, her yere mi?

Beyaz Balkabağı ile Sonbahar Dekorasyonu – Kara Tahta Projesi

Bu DIY balkabağı fikrini çok seviyoruz.Sadece Kader'. Sonbahar için balkabaklarıyla dekorasyon yapmak bu basit anlatımla artık çok kolay. Aslında bunu kiler duvarına asılan 2 balkabağına dönüştürdü. Bunu sev!

Kolay Dekupaj Projesi

Kabaklarınızı patlatmak için kalın baskı ve desen kullanın! Bunlar 'Miss Hardal Seed'den sonbahara özel dekupajlı balkabakları.HGTV'.

Parıltılı Balkabağı Dekorasyon Fikri

Sonbahara yönelik bu muhteşem parıltılı balkabağı süslemelerinin anlatımına göz atın! İtibaren 'Mod Podge Kayaları', bunlar çok kolay ve çok sevimli!

Güz Cloche

İtibaren 'BHG', sonbahar cloche'unun bu organik versiyonu herhangi bir tarz masada kullanılabilir veya sezon için bir sehpa dekorasyonu olarak gerçekten taze olabilir. Bu, sonbaharda kabaklarla süslemek için harika bir fikir; bu, biraz daha ileri giderek doğa buluntularını, su kabaklarını ve hatta çiçek toplarını da dahil etmenize olanak tanır.

101840971.jpg.rendition.largest101840971.jpg.rendition.largest

Ekici Kabak

İtibaren 'HGTV', balkabağınızı saksıya dönüştürdüğünüzde kabaklarla süslemek yepyeni bir karaktere bürünüyor! Bu sedumlar gibi canlı bitkileri, hatta çiçekleri kullanın.

Sevimli Sonbahar Balkabağı Şöminesi

Kabaklarla süslemeyi aklınıza gelmeyecek bir noktadan başlıyoruz…'Güney Yaşamı' şömineyi farklı boyut ve renklerde kabaklarla doldurdu ve Mükemmel.

Renkli Balkabakları

'Haber' balkabaklarını evinizin her yerinde kullanma konusunda tonlarca harika fikir var. Bu harika şeftali renkli balkabaklarını nereden buldu! Sonbahar için dev bir dondurma külahı gibi! Fikir bulmak için incelenecek çok sayıda fotoğraf…

Küçük Balkabaklarıyla Dekorasyon

'Jane evde' basit ama çarpıcı sonbahar balkabağı dekorasyonu yapmak için mini balkabaklarını ve küçük bir okaliptüs yaprağını kullandı. Süper hızlıdır ve okaliptüs'ü herhangi bir el sanatları mağazasında bulabilirsiniz.

Mavi Kabak Dekoru

Bu lezzetli ve sade balkabağı kulesi 'Liz Marie'nin Blogu'. Evet, beyaz ve mavi kabaklar! Mavi balkabakları artık o kadar popüler ki insanlar aslında boyamak onlar bu renk!

Çiçekli Orta Parça

Yvonne'daTaş Gable Blogu' cümlesinin sana inanılmaz bir ilham kaynağı var. Burada o kadar çok sevimli balkabağı dekorasyon fikri var ki hangisini göstereceğimi seçmekte zorlandım! Aşağıdaki, ev turundan sonbaharda kendi balkabağı dekorasyonudur. Bir nevi ortanca cennetindeyiz burada… 🙂

Masa için Beyaz Balkabağı Dekorasyonu

Kim'denKum ve Sisal' Beyaz balkabağı dekoruna dair sonbahar vizyonumu TAMAMEN alıyor. Bu balkabağı süsü MUHTEŞEM!!!

Beyaz-Kabak-MerkeziBeyaz-Kabak-Merkezi

Su kabakları ile dekorasyon

Mumlarla Kabak Dekorasyon Fikirleri

Biraz farklı bir şey ister misin? Bu, sonbahar dekorasyonunu nasıl gerçekten sıcak, davetkar ve bütçe dostu hale getirebileceğinizin mükemmel bir örneği! Mumların sıkıca oturması için su kabaklarında yeterli alan açın. Kabak dekoru, nezaket 'BHG'.

Sonbahar Masa Dekoru

İster büyük bir toplantıda ister samimi bir akşam yemeğinde olun, yemek masasını balkabağı ve su kabaklarıyla süsleyin. İtibaren 'Gelinler'.

Kabak Merkez Parçası Fikri

Jennifer'daKasaba ve Kır Yaşamı' harika bir masa hazırlıyor ve bu beyaz kabak dekoru, bu sonbaharda ilham kaynağı olarak kullanacağım bir parça. Basit ama yine de biraz rustik, bulması kolay çuval bezi, seçtiğiniz bir kap ve bol miktarda kabak ve su kabakları. Çok güzel! Not alın: Bunları konteynere düzgün bir şekilde dizmedi. Hepsi sanki bahçeden üst üste yığılmış gibi görünecek şekilde gelişigüzel yerleştirilmişler. Bu balkabağı ve kabak dekorunun bu kadar iyi çalışmasını sağlayan şey budur.

Dekoratif Bir Sonbahar Tepsisi Oluşturun

Son olarak Jennifer'dan: “Sevgili Lillie“…bu sonbaharda su kabaklarıyla nasıl süsleneceğini öğren! Her şeyi bir araya getirebilir ve bir milyon dolarmış gibi gösterebilir!

Sonbaharda kabak dekorasyonu için bu fikirleri sevdiniz mi? Kendin Yap sonbahar yaprağı projeleri veya Sonbahar Dekorasyon Fikirleri hakkındaki yazımızı deneyin: Rahat Düşmenin 25 Yolu! Ayrıca şu konudaki yazımıza da göz atın DIY Sonbahar Çelenk Fikirleri Ve Güzel Balkabağı Dekorasyon Fikirleri kardeş sitemiz OhMeOhMy'de ve DIY Sonbahar Ön Kapı Dekor Fikirleri TGG'de!

Ve sonra tatillere bir adım önde başlayın Göz Kamaştırıcı DIY Dış Mekan Noel Süslemeleri TGG'de!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir