Shannon Olsen'in “Sınıfımız Bir Ailedir” Konulu Ücretsiz Bülten Tahtası Etkinliği

Shannon Olsen’in “Sınıfımız Bir Ailedir” Konulu Ücretsiz Bülten Tahtası Etkinliği

 

Okulun ilk birkaç haftası için sesli okuma listemi hazırlayıp yenilerken, yeni ve harika bir kitap keşfettim. vardı seninle paylaşmak için! Genç öğrencilerin öğretmenleri olarak, henüz okulu deneyimlememiş olabilecek yeni genç öğrencilerimizin gelişip öğrenebilmeleri için kendilerini güvende ve emniyette hissedebilecekleri sıcak bir ortam yaratmanın önemini anlıyoruz. Bu kitap sınıf topluluğunuzu anlamlı bir şekilde güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

Bazılarınız bu kitaba zaten aşina olabilir. Sınıfımız Bir Ailedir kaydeden Shannon Olsen. Bunu bu yıl yeni keşfettim ve anında ona aşık oldum!

Bizim Sınıfımız Bir Ailedir Shannon Olsen kitabı

Çocukların, sınıflarının aynı zamanda aileleri olabileceğini çok tatlı bir şekilde anlamalarına yardımcı olur. Sınıf topluluğunu güçlendirmek ve oluşturmak için harika bir kitap!

Sınıfta kavramın görsel bir hatırlatıcısını oluşturmak ve öğrencilerin bunu oluşturmalarına yardımcı olmasını istedim, böylece onlar için daha anlamlı hale geldi.

Kitaptaki “evim güzel sınıf” tabelasını ve sınıfı evden uzakta bir ev haline getirme fikrini sevdim, bu yüzden öğrencilerin kendi resimlerini çizip adlarını yazabilecekleri resim çerçeveleri oluşturdum (gençler için yeterince basit bir el işi) yılın başında öğrenciler). Daha sonra duvarda asılı olan aile fotoğraflarına benzeyecek şekilde resimlerini tabelanın etrafına asarak bir sınıf sergisi oluşturdum.

Bizim Sınıfımız ücretsiz bir Aile bülten panosudur

Ücretsiz bülten panosunu ve el sanatlarını Teachers Pay Teachers mağazamda paylaştım. Ücretsiz indirmek için BURAYA TIKLAYIN.

Bazılarınız daha büyük öğrencilere ders verdiği için, öğrencilerin bir okul binasına (kitap kapağına benzer şekilde) çizip yazdıkları, sınıflarının daha çok bir ev gibi hissetmesine nasıl yardımcı olabileceklerini de ekledim.

Shannon Olsen'in Bizim Sınıfımız Bir Ailedir kitabı için ücretsiz ilan panosu

Yapabilirsiniz Talimatları, kalıpları, “evim güzel sınıf” tabelasını ve ilan tahtası mektuplarını buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Okula Dönüş bülten panosu Ücretsiz Sınıfımız Bir Ailedir

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

Kova Doldurma Etkinlikleri, Bülten Tahtası Fikri ve Ödüller / İkramlar

“Yapabilecek Küçük Motor”a Dayalı Büyüme Zihniyeti Etkinliği

Kitaplar / Okul Yılının Başlangıcında Yüksek Sesle Okuyun

Yılbaşında Öğrencilerinizle Nasıl İlişkiler Kurabilirsiniz?

Daha sonra kullanmak üzere sabitleyin:

 

About admin

Check Also

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Bu yazıda elbiselerinize, eteklerinize ve üstlerinize nasıl fırfırlı etek tasarlayacağınızı, dikeceğinizi ve takacağınızı keşfedeceksiniz. Gördüklerini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir