Sadece Birkaç Kolay Adımda DIY Sahte Granit Tezgahlar • Bütçe Dekoratörü

Sadece Birkaç Kolay Adımda DIY Sahte Granit Tezgahlar • Bütçe Dekoratörü

 

Yani hiçbir şey bir mutfağın yeni bir tezgahtan daha hızlı yeni görünmesini sağlayamaz. Ve çok az şey banka hesabınızı daha hızlı tüketir! Çocuklarınızın üniversite fonunun büyük bir kısmını harcamadan tezgahlarınızı yenilemenin bir yolunu arıyorsanız, granit tezgah boyasını düşünün. Sadece birkaç basit alet ve birkaç kolay adımla sahte granit tezgahı DIY yapabilirsiniz. Ve sahte granit işini yapan bu harika blogcuların tüm adımlarını ve ipuçlarını takip ederseniz önce sen, o zaman olacak son. Ve belki bir gün mermer ya da granitle tadilat yapacak parayı bulacaksınız. Veya belki de buna gerek olmadığına karar vereceksiniz!

Sahte Granit Tezgahlar

Granit Gibi Görünmek İçin Tezgah Üstü Nasıl Boyanır?

Sahte granit mutfak tezgahı sürecinde size adım adım yol gösterecek harika eğitimlerimiz var. Ancak temelleri bilmeniz için, tezgahı granit gibi görünecek şekilde boyamak için beş “P” var.

Seçmek. Granit tezgah boyanızı dikkatli seçin. İhtiyacınız olan her şeyi içeren eksiksiz kitler satın alabilirsiniz. (Fikirler için gönderinin alt kısmına bakın!) Ayrıca kendi malzemelerinizi ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. Eğer öyleyse, araştırmanızı yapın. Astar ve kapatıcı en önemli malzemelerdir.

Hazırlık. Seçtiğiniz eğitimin önerdiği tüm hazırlıkları yaptığınızdan emin olun. Bu, zımparalamayı, alkol veya sirke ile silmeyi ve granit yüzünüzü takarken birkaç gün mutfaktan ip çekmeyi içerebilir!

Astar vurmak. Gözeneksiz bir yüzeyde sızdırmazlık sağlamak için tasarlanmış bir astar kullanmalısınız. Bir kit kullanmıyorsanız, Kilz Orijinal veya ÇÖP KUTUSU Astar iyi seçimlerdir.

Boyamak. Sahte bir granit tezgahı boyadığınızda birkaç adım ve katman vardır. Bir temel renge ve bir veya daha fazla vurgu rengine sahip olacaksınız. Seçilen granit renklerinin odayı tamamladığından emin olun. Granit desenini oluşturmak için kitinizin veya eğitiminizin talimatlarını izleyin.

Korumak. Tamam, bu adım atlanamaz! Tezgahlarınızı nemden ve aşınmadan korumak için mühürlemelisiniz. ASLA sahte granit tezgahınızı doğrudan kesmeyin veya doğramayın! Tezgahlarınızı tavsiye edildiği gibi kapatırsanız ve kürleşmelerine izin verirseniz, yıllarca kullanmayı sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz!

Tamam, haydi eğitimlerinize geçelim!

DIY Granit Tezgah Dersleri

‘Kenya Rae’ bu harika yeni tezgahları yaratmak için granit tezgah seti kullandı! Her adımda size yol gösteriyor ve ayrıca sizin için bazı harika ipuçları da veriyor.

‘Mavi I Stili’ taşa daha gerçekçi görünmesi için taban katmanına eklediğiniz dekoratif yongalarla birlikte gelen bir kit kullandı. Granit tezgahın nasıl taklit edileceğine dair birçok adım adım fotoğraf!

Bizim gibi gri granit kaplamalardan hoşlanıyorsanız, sahte granit tezgahlar için bu eğiticiye bir göz atın.İnciler ve Spor Sütyenleri’. Ah, muhteşem!

Diane’deKendi Tarzımda’ sahte granit tezgah yapmak için kompozit döken bir servis kullandı. Bu muhteşem değil mi? Bu konuda nasıl ilerlediklerine bakın! Ayrıca bu yöntemin kürlenme süresi yoktur, dolayısıyla aynı gün kullanılabilirler.

Granit Tezgah Boyası Setleri

‘Giani Granit’ en popüler granit sayaç kitlerinden biridir. Ürünlerini kendi sitelerinde veya ‘adresinde bulabilirsiniz’Amazon’.

Sadece Birkaç Kolay Adımda DIY Sahte Granit Tezgahlar • Bütçe Dekoratörü

Bir diğer popüler kit ise “Rust-oleum Tezgah Dönüşümleri “. Bu, temel kaplamanın üzerine eklenecek gerçekçi çiplere sahip olanıdır.

Sahte granit tezgahın nasıl DIY yapılacağına dair tonlarca harika fikriniz olduğunu umuyoruz! Kendin Yap Ekonomik Mutfak Yenilemeleri hakkındaki yazımızı da beğeneceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca, göz atın Mutfak Çekmecesi Düzenleme Ve DIY Tezgah Projeleri kardeş sitemiz OhMeOhMy’de! Ve DIY’imiz ilginizi çekebilir Peyzaj Adımları ve TGG’de Merdivenler!

 

About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir