Romantik Yatak Odası Fikirleri ve Dekoru (Bütçeyle!) • Bütçe Dekoratörü

Romantik Yatak Odası Fikirleri ve Dekoru (Bütçeyle!) • Bütçe Dekoratörü

Günlük hayatımızdaki stres, hayatımızdaki romantizmi beslemek için biraz zaman ayırmamız gerektiğini bize hatırlatmalıdır. Ancak hayatınızdaki romantizmi sadece bir günle sınırlamayın. Romantik bir yatak odası alanı yaratın! Kısıtlı bir bütçeniz varsa, bu göz korkutucu bir görev gibi görünebilir. Korkmayın, banka hesabınızı kızartmadan yatak odanızdaki cızırtıyı gidermek için bazı harika fikirler (tamam, burada sadece dekordan bahsediyorum millet…)!

Romantik Yatak Odası Fikirleri ve Kendin Yap Dekor

Boyamak

Odanızı veya sadece vurgulu bir duvarı, konfor ve sakinlik için zengin, lüks bir renge boyayın. 20 dolarlık bir kutu boya, yatak odanızdaki rahatlık faktörünü daha da artırabilir! İpucu: Bunu özel bir günden önceki gün YAPMAYIN… yoksa koku odadaki romantizmi pencereden dışarı gönderecektir! fotoğrafı çeken AVE Stilleri. Ana yatak odası görünümlerine göz atın.

Romantik Yatak Odası Fikirleri ve DekoruRomantik Yatak Odası Fikirleri ve Dekoru

Gölgelik Romantizmi

Yerel kumaş mağazanızdan birkaç metrelik gazlı bez veya ağ kumaş satın alın ve kendi romantik kanopinizi yapın. Göz kancalarını yatağın her köşesine tavana vidalayın ve kumaşı yere yakın, yukarıdan ve sonra tekrar aşağı doğru uzanacak şekilde çekin. Yatağın her iki tarafında da tekrarlayın. Dört posterliyle aynı romantizm, sadece birkaç dolara! Veya sadece biraz romantik toz fırfırları ve taklitleri ekleyin! Fotoğraf 'HGTV'.

Koku

Yağlar veya mumlarla odanıza koku getirin. Eşinizin de keyif alacağı bir koku seçmeye çalışın. Sandal ağacı, paçuli ve odunsu kokular her iki cinsiyet için de uyumludur ve romantik bir yatak odasını özel bir alan haline getirir.

Yatağı hazırlamadan önce en sevdiğiniz parfümden birkaç damlayı çarşaflarınıza ekleyin… kimin yaşadığını hatırlatan şehvetli bir hatırlatma! (Unutmayın, sadece birkaç damla, aşırıya kaçmayın!) Veya imza kokunuz haline gelecek bir Kendin Yap çamaşır spreyi yapın. ' adresindeki bu kolay nasıl yapılır yöntemini deneyinTemiz ve Kokulu'.

Yeni bir şey dene

Eşyaları hareket ettirin! Odaya yeni bir bakış açısı bile ikinize de muhteşem bir otelde tatildeymişsiniz hissini verebilir… kısa bir süreliğine de olsa!

Bir DIY ev dekorasyon projesi deneyin. Bu on kolay DIY yatak başlığından birini nasıl yapacağınızı öğrenin. ' tarafından yapılan bu DIY ana yatak odası makyajını seviyoruzMcKenna Bleu'. Basit ve zarif!

Unutmayın, yatak odanızda çok fazla zaman harcıyorsunuz, kendiniz ve sevdiğiniz kişi için romantik bir yatak odası cenneti yaratmak için biraz zaman ayırın.

Daha romantik yatak odası ilhamı!

' tarafından yapılan bu beyaz ve allık ana yatak odası makyajına bayıldımPembe Rüya'.

'Angela Marie Yapımı' burayı Pazar sabahlarınızı geçirmek isteyeceğiniz bir yer haline getirmek için dramatik bir boya rengi ve çok sayıda ton ve doku kullandı!

Bu çiftlik evi tarzındaki ana yatak odasına aşığız.Ev Yapımı Güzel'. Çok gösterişli değil ama kesinlikle romantik bir yatak odası!

Şimdi uyku alanınızı uyumaktan daha fazlasını yapmak isteyeceğiniz bir yere dönüştürmek için bu romantik yatak odası fikirlerini kullanın! Ayrıca Kendin Yap Bazalı Yataklar, Boho Yatak Odası Görünümü ve Büyüleyici Ama Ucuz Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri hakkındaki yazılarımıza da göz atın. Ayrıca göz atın DIY Rustik Başlıklar OhMeOhMy'de!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Asimetrik Elbise Dikimi: Yeni Başlayanlar İçin 8 Boyutta Ücretsiz Desen

Asimetrik Elbise Dikimi: Yeni Başlayanlar İçin 8 Boyutta Ücretsiz Desen

Bu yazıda, yeni başlayanlar için 8 boyutta ücretsiz dikiş deseni PDF'si ile mükemmel asimetrik elbisenizi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir