Palm Springs Evimizi Neden Satıyoruz?

Palm Springs Evimizi Neden Satıyoruz?

Çoğunuzun öyle ya da böyle gördüğü gibi, bir karara vardık. dağ Palm Springs'teki evimizi satmak için karışık duygular içindeydim.

Bunun çoğunuz için büyük bir şok olacağının farkındayım ve bizim için de biraz sürpriz oldu. Ama işte buradayız. Hayat olur ve bazen yumruklara katlanmak zorunda kalırsın!

Bunu daha önce belirtmiş olsam da satış her zaman bir olasılıktıkesinlikle ilk tercihimiz değildi.

çiçekli sandalyede kırmızı yastık

Bütün kalbimi, ruhumu ve enerjimi bu eve koydum. Tartışmasız, öğrendiğim şeylerin çoğu DEHB eğilimi ve her zaman olumlu bir şey değil.

Bu evi seviyorum ve üzerinde yaptığım tasarım çalışmalarından gurur duyuyorum. Ama bunu yapmak için zihinsel, fiziksel ve finansal olarak da çok şey feda ettim. Bu başka bir günün DEHB hikayesi ve benim Everest'ime tırmanmaya devam etmem gerekiyor.

Nihayetinde, hayatımızın bu döneminde ikinci bir ev sahibi olmanın aile yapımız ve kişiliklerimiz, okul yükümlülüklerimiz, işlerimiz, sağlığım ve bunun için belirlediğimiz önceliklerimiz nedeniyle istediğimizden veya başarabileceğimizden daha fazla bir sorumluluk olduğuna karar verdik. deneyim daha açık bir şekilde odağa getirmiştir.

Önünde begonvilli ahşap kapılar

Eve tutunmak artık bizim için bir anlam ifade etmiyor ve ona veda etmek ne kadar zor olsa da (çoğunlukla o kapılara *hıçkırır*), sonuçta bizim için en iyisi bu.

Birçoğunuzun burayı Airbnb'ye dönüştürürsek kiralamayı sabırsızlıkla beklediğini ve bunu okuduğunuzda büyük hayal kırıklığına uğrayacağınızı biliyorum. Benim de hayal kırıklığına uğradığımı bil. Her zaman fotoğrafların bu evin hakkını vermediğini ve mekanın sıcaklığını hissetmek için gerçekten içinde olmanız gerektiğini söyledim. Senin (ve açıkçası benim) artık bunu deneyimleyemeyeceğin için üzgünüm.

Ama bazen en iyi kararlar en zor olanlardır, değil mi?

yeşil odada credenza üzerine antika yağlıboya

Anlayışınız ve bu yolculuğa bizimle geldiğiniz için teşekkür ederiz. Los Angeles'taki evimizden sonra bir evi yenilemek ve dekore etmek için ikinci bir şansa sahip olmak benim için çok eğlenceliydi. Yeni tarzlar denemek, daha sürdürülebilir ve dürüst alışveriş yapmak ve bunu yapmak için daha fazla alana sahip olmak.

Palm Springs bölgesinde bir ev satın almak istiyorsanız şunları görüntüleyebilirsiniz: buradaki liste. Eğer şehirdeyseniz Modernizm Haftası sırasında bu hafta sonu açık olacak. Emlakçımızla iletişime geçebilirsiniz. Eileen Lanza, sorularla. Büyük olduğunu düşündüğüm soruya cevap vermek gerekirse: Evet, birkaç istisna dışında mobilyalı (tamamen veya kısmen) satın alma seçeneği var. Eileen'e yalnızca ciddi sorularla ulaşmanızı rica ediyorum.

Bu arada ev, fotoğraf çekimleri veya küçük iş gezileri için şimdilik kiralanabilir. Eş alanı.

Yeşil tulumlu kadın dekoratif tabaklarla sarı duvarın önünde duruyor

Çok eğlenceliydi millet! Ve zor. Ve çok şey öğrendim. Aslında çok fazla. Ha. Bu ev ve Palm Springs için her zaman özel bir yerim olacak, her ne kadar burası bizim için “sonsuza kadar” bir ev olmasa da. Bir gün zamanı geldiğinde orada bir tane bulacağımızı biliyorum!

Okuduğunuz için ve her zaman olduğu gibi desteğiniz için teşekkür ederiz!

About admin

Check Also

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Bu yazıda elbiselerinize, eteklerinize ve üstlerinize nasıl fırfırlı etek tasarlayacağınızı, dikeceğinizi ve takacağınızı keşfedeceksiniz. Gördüklerini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir