Modern, Dünyevi Bir Alan İçin Olması Gereken Siyah Veranda Bulgular

Modern, Dünyevi Bir Alan İçin Olması Gereken Siyah Veranda Bulgular

Siyah zamansızdır. Karamsardır, kontrast yaratır ve tüm tasarım stillerine uyar. Samimi ve modern bir alan yaratmak için terasları ve terasları siyah mobilyalar ve vurgularla dekore etmeyi seviyorum.

Modern, Dünyevi Bir Alan İçin Olması Gereken Siyah Veranda Bulgular

Eğer siz de benim kadar şık bir dış mekan alanından hoşlanıyorsanız, Wayfair'in en sevdiğim siyah veranda buluntularından bazılarına göz atın.

Bu siyah veranda setinde bir kanepe ve iki sandalye bulunmaktadır; beş kişinin oturabileceği kadar yer vardır. Bu seti her boyuttaki teras için seviyorum. Küçük bir verandayı doldurabilir veya geniş bir balkon veya terasta samimi bir oturma düzeni oluşturabilir. Siyah çerçeve ve yastıklar karamsar bir görünüm yaratmak için mükemmeldir.


Koyu renklerle dekorasyon yaparken farklı doku ve renklerle monotonluğu kırmak iyi bir kuraldır. Dünyevi, organik bir görünüm için doğal renkleri siyahla karıştırmanızı öneririm. Twillery'nin bu halısı çok sayıda boyut ve tonda mevcuttur ve iç ve dış mekanlarda çalışır.


Latitude Run'ın bu beton ateş çukuru masası şık ve modern temamızı tamamlıyor. Kısa yapısı ayaklarınızı desteklemek için mükemmeldir ve standart boyutlu bir propan deposuyla çalışır. Siyah mobilyalarla keskin bir kontrast oluşturmak için beyazı seviyorum ama aynı zamanda kahverengi de geliyor.


Konsollu bir şemsiye sizi güneşten koruyacak ve serin kalmanıza yardımcı olacaktır. 120” çapındaki bu ürün geniş alanlar için idealdir. Şemsiyede ayrıca güneş enerjisiyle çalışan LED ışıklar bulunur ve bu da verandada gece dinlenmenin keyfini çıkarmanızı sağlar.


Bu güneş enerjili zemin ışıkları geç akşam yemekleri veya partiler için mükemmeldir. LED ışıklara ve su geçirmez bir malzemeye sahiptirler, böylece onları her zaman dışarıda tutabilirsiniz. Kömür renginin siyah bir verandayla uyumlu olmasını seviyorum ama aynı zamanda koyu kahverengi ve açık kahverengi de mevcut.


Arka verandanız da dahil olmak üzere herhangi bir alanı güzelleştirmek için yeşillik gibisi yoktur. Veranda bankının veya kanepenin her iki tarafına koymak için bu sahte bahçevanları seviyorum. Bunlar aynı zamanda siyah başparmağa sahip olanlar için de güzel. Doğal görünüyorlar ama değiller, bu yüzden onları öldürme konusunda endişelenmenize gerek yok.

About admin

Check Also

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Bu yazıda Hepsi Bir Arada Kaplamanın nasıl taslağını ve dikileceğini keşfedeceksiniz. Gördüklerini sevdin mi? Mağazamdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir