Modern Americana Dekoru Ortada – İşte Nereden Alınır

Modern Americana Dekoru Ortada – İşte Nereden Alınır

 

Yirmi yıl önce, bazen ilkel dekor olarak da adlandırılan rustik Americana her yerdeydi. Metal ahır yıldızlarını, Amerikan bayraklı duvar süslerini ve yırtık pırtık görünümlü kırmızı, beyaz ve mavi masa örtülerini görmeden bir mağazaya veya ev eşyası mağazasına girmek zordu. Amerika’nın bazı kırsal kesimlerinde ilkel tarzdaki dekorasyon hâlâ öne çıksa da, bir zamanlar popüler olan bu tarza yeni ve modern bir dokunuş geri dönüş yapıyor.

Salonları kırmızı, beyaz ve maviyle donatmak veya 4 Temmuz dekoruna bir adım önde başlamak istiyorsanız, yeni Americana dekorunu bulabileceğiniz en iyi yerler burada.

Çömlek ambarı

Çömlekçilik Ahırı 4 Temmuz mağazası kırmızı, beyaz ve mavi bir arka bahçeye sahip olmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Temalı tabaklar, Americana bardakları, servis kaseleri, rattan ipli ışıklar ve dış mekan yastıkları var. Tüm ürünler yüksek kalitededir ve bir sezondan daha uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz.

Pottery Barn’da ayrıca Amerikan Bayrağı ters çevrilebilir yorgan ve kırlentler gibi kapalı Americana bulunur. Daha incelikli bir vatanseverlik selamı için onların incelemelerine göz atabilirsiniz. Emerson ters çevrilebilir yorgan ve şemsiyeler.

Etsy

Hayvan tabakları

Hızlı bir arama Etsy’de ‘Americana’ modern kırmızı, beyaz ve mavi keçe çelenklerden antika tabelalara kadar her şeyi ortaya çıkaracak. Etsy, el yapımı ve türünün tek örneği olan dekorları bulabileceğiniz en iyi yerlerden biridir.

İlgilendiğiniz dekorun tam türünü bulmak için arama çubuğunu kullanın veya ürünleri fiyata, nakliye masraflarına, konuma, nakliye tarihine ve renge göre daraltmak için filtreler ayarlayın.

Williams Sonoma

Hayvan tabakları

Williams Sonoma çeşitli Americana temalı tabaklar, bardaklar, servis kaseleri ve çelenkler taşır. Ayrıca Bağımsızlık Günü yemekleri için mükemmel olan kırmızı şiş ve sepet setleri de var.

Williams Sonoma’nın masa kaplamalarının çoğu Americana dekoru için çalışmalar satıyor. bir bayrak masa örtüsü daha incelikli olana Sicilya yuvarlak masa örtüsübu parçalar evinize kırmızıyı, beyazı ve maviyi getirebilir.

Batı Karaağaç

Hayvan tabakları

Daha az vatansever bir yumruk istediğinde, West Elm’i deneyin. Americana dekorları sadedir ve yüzünüzdeki yıldızları ve çizgileri ortadan kaldırır. Americana temalı tabaklar, duvar süsleri ve çerçeveli haritalar var. Benim favorilerimden biri Dapper Animal Americana Salata Tabakları.

About admin

Check Also

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Bu yazıda Hepsi Bir Arada Kaplamanın nasıl taslağını ve dikileceğini keşfedeceksiniz. Gördüklerini sevdin mi? Mağazamdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir