Kopyalamanız Gereken 8 Güzel Kır Evi ve Country Banyo Fikri – Bütçe Dekoratörü

Kopyalamanız Gereken 8 Güzel Kır Evi ve Country Banyo Fikri – Bütçe Dekoratörü

Yazlık tarzı gerçekten hiçbir zaman ortadan kaybolmadı, ancak bir ara verse bile kesinlikle geri döndü, tam durak. Evinize “güzel” getirmenin bir yolunu arıyorsanız, buna yazlık ev, kır evi, Fransız kır evi veya sadece sade ve taze deyin. budur. Kır evi banyoları onlarca yıl öncesinin şirin ülkesine benzemiyor. Aydınlık, havadar ve inkar edilemez derecede kadınsı olan bu tür kırsal banyo fikirleri uzun bir yol kat etti. İşte yazlık banyo makyajlarını, projelerini ve fikirlerini paylaşan bazı yetenekli blogcular!

Kır Evi ve Country Banyo Fikirleri

Kır Evi Banyo Yenilemeleri

Yani Cami'deHaber' hepimizin tam olarak bir astar olarak kullanabileceği bu muhteşem kır evi banyosunu yarattı Nasıl Bu country tarzını doğru şekilde yakalamak için. Yani havadar ve aydınlık mı? Kontrol etmek. Geçmiş bir zamanı mı hatırlatıyor? Kontrol etmek. Bir kişi için bol miktarda depolama alanı gerçek aile? Kontrol etmek. Git onun 'öncesi' fotoğraflarını gör. Şaşıracaksınız.

Jen bunuTatertot ve Jöle' Bu 1905 evinin banyosunu bu şirin, kır evi banyosuna dönüştürdü. Buradaki anahtar aynalar, makyaj masası ve o temiz ve havadar tahta duvardır. Sevimli aksesuarlar da zarar vermez!

Peki nerede yapacağız? başlamak yazlık banyonun ortaya çıkışı ile 'Grace ile yuvalanmak'? Pençe ayaklı küvet mi? Kiremitli duvar mı? Aksesuarlar mı? Seçiminizi yapın, ekleyin herhangi Bu country banyo fikirlerinden birini evinize eklemek orayı daha iyi bir yer haline getirecek.

Fransız Ülke Banyoları

Yani, bir Fransız kır banyosunun nasıl oluşturulacağı hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız, hemen… evet, 'Fransız Kır Evi'! Courtney'i ziyaret edin ve bu muhteşem görünümü nasıl yeniden yaratacağınızı öğrenin! Biz Aşk Bu altın kaplamalı banyo aynası, iki yanında mum aplikleri var. Aşk.

'Çekiçler N Sarılmalar' Bu Fransız kır banyosunu bütçeyle yaptı! Şu çiçekli duvar kağıdı, fırfırlı duş perdesi ve ferforje kristal sarkıt lambalar her şey bu tarzla. Gidip tüm bu “öncesi ve sonrasına” bir göz atın!

'Tasarım tutkusu' fikirleriyle dolu bir Fransız kır banyosu daha var. Daha fazla altın ayna ve şamdan aplikleri! Çok sevimli! Ve mermer fayans muhteşem.

Country Tarzı Banyo Fikirleri

Bu country tarzı banyo 'Sevinçle Değer Verildi' biraz daha erkeksi etkilere sahip ama yine de o eski kır evi hissini taşıyor. (Belki de bir SO değilse büyük bir uzlaşma sevgi dolu banyonun olması Tümü danteller ve kristaller?) Burada pek çok harika fikir var! Mermer zeminler ve gemi lavaboları ile onu nasıl modernleştirdiklerini seviyoruz.

'Melanie Yeşim Tasarımı' boho yazlık tarzıyla dolu bir evin tamamını yarattı! Ama kır evi havası taşıyan country tarzı banyoları çok sevimli, aynı zamanda eğlenceli ve mutlu! Ah ve o boyalı şu küvet pembe. Bizim kız tipimiz. Peki o bitkilerden bahsedebilir miyiz???

Bu yüzden yazlık banyonuzu veya en azından bir tanesini country tarzında planlamaya başlayın! Ayrıca 12 Kendin Yap Banyo Vanity Projeleri hakkındaki yazılarımıza da göz atmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Uygun Bütçeyle 10 Kendin Yap Küçük Banyo Tasarımı OhMeOhMy'de!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir