Kendiniz Yapabileceğiniz Büyülü Noel Köyü Fikirleri • Bütçe Dekoratörü

Kendiniz Yapabileceğiniz Büyülü Noel Köyü Fikirleri • Bütçe Dekoratörü

BEN Aşk bir Noel köyü. Hangi biçimde olursa olsun, Noel'in büyülü dünyasına derinlemesine bakmanın bir yoludur. Çocuksu yönümüzü eğlendirmenin ve biraz fanteziye yatırım yapmanın bir yolu. Çok huzurlu ve mükemmel görünen minyatür bir tatil dünyasına bakın. Ve neden olmasın? Kendimizi sezonun ruhuna kaptırmak, onu kutlamanın avantajlarından sadece biri, değil mi? Bu büyülü Noel köyü fikirlerinin hepsini kendiniz yapabilirsiniz! Noel köyü evlerini kendiniz yapın ve her yıl kullanabileceğiniz tam bir düzen oluşturun veya zaten sahip olduğunuz bir set için bir köy sergi standı yapın. CV tutkunları hepsi burada… ve burada ailenizle geçireceğiniz tatil için mükemmel bir tane mutlaka var!

Kendiniz Yapabileceğiniz Noel Köyü Fikirleri

Noel Köy Evleri

Kağıt Noel Köy Evleri

Küçük mevsimlik kasabanızı doldurmak için doğru köy evleri tarzını bulamazsanız, bu Noel köyü fikirlerinin hiçbiri bir işe yaramaz. İlk Kendin Yap seçimimiz kartondan yapılmış bu evler.Lia Griffith'. Bu evlerin elle veya Cricut gibi bir kesme makinesiyle nasıl kesileceğine dair eksiksiz talimatlar veriyor. Ücretsiz indirmeleri aynı zamanda yaprak dökmeyen ağaçları da içeriyor! Sağlam kartlardan yapıldığından bunları her yıl Noel köyünüzde kullanabilirsiniz. Ve bunları yapmak gerçekten çok ucuz. Çok güzel ve şenlikli!

Bu Kendin Yap Noel köyü armatürleri tatilin harikalarıyla dolu ama yapımı kolay. Şuraya atla:'Fırfırlı' eğitimi alın ve ardından bu muhteşem küçük kağıt kasabayı nereye koymak istediğinize karar verin! Bizim oyumuz mu? En önemli parça! Güvenlik açısından evlerin içini aydınlatmak için LED adak mumları kullanmanızı öneririz.

Ahşap Noel Köy Evi Fikirleri

Şeker renkli bir Noel istiyorsanız bu Kendin Yap Noel köyü tam size göre. El sanatları mağazasından alınan ucuz ahşap kuş evlerinden yapılmış bunlar bu kadar eğlence! Öğreticiyi şu adreste bulabilirsiniz:'Stüdyo Kendin YapHangi boyaların kullanılacağına dair birçok öneri ve çatılarda “kar” görünümünün nasıl elde edileceğine dair ipuçları içeren bir kitap.

Bu öğreticiyi çalışırken görmek istiyorsanız, şuraya göz atın:Hazırlanmış Yaşam'. Sevdiğimiz retro hissi kullanarak bu Noel köyü fikrine kendi yaklaşımlarını oluşturmak için Studio DIY'in orijinal talimatlarını kullandılar. Gidip kontrol edin!

'Bağımlısı 2 Kendin Yap' bu Noel köyünü bir yönlendirici ve ücretsiz şablonlarını kullanarak yarattı. Size birkaç küçük ev ve ayrıca küçük kasabanız için bir kilise yapmanız için gerekli kalıpları veriyor. Bir sürü adım adım fotoğraf da var. Yeni başlayan bir ahşap işçisi olsanız bile, bu köy setini onun kolay eğitimini kullanarak yapabilirsiniz.

Eğer 20 dolardan daha az bir fiyata yapabileceğiniz bir Kendin Yap Noel köyü istiyorsanız, o zaman şu adrese atlayın:Woodshop Günlükleri' ve tam bir eğitime göz atın. Sadece ucuz kontrplak kullanan Shara, köyünüzü istediğiniz boyuta göre nasıl özelleştirebileceğinizi ve onu özel kılmak için nasıl küçük ekstra dokunuşlar ekleyebileceğinizi gösteriyor.

Dolar Ağacı Noel Evleri

Heather'danHeather Yuvası' kendi Noel evlerini dolar mağazasından değiştirdi, böylece aynen Bölüm 56 çeşidi. Gezegendeki her Noel mağazasında gördüğünüz süper pahalı olanları biliyor musunuz? Onun Kendin Yap evleri ile internetten araştırdığım pahalı evleri arasındaki farkı anlayamadım. Onun gönderisinde sevdiğim şey şu ki tamamen alır bir Noel köyünün arkasındaki fantezi. Küçük kasabasına yakışacak bir hikaye anlatıyor. şey ol seni doğru ruha kavuşturmak için. Evlerin nasıl boyanacağını anlatan orijinal gönderisine de bir bağlantı var. Ama onun “köy haberlerini” okuyun. Bu harika. 🙂

Yaratıcı Noel Köyü Fikirleri

Biraz sıra dışı bir Noel köyü arıyorsanız, o zaman bu köy çelenkine göz atın.Kız Kardeşin Bavulu'. Masaüstü versiyonu için yeriniz olmasa bile, bir ekrana sahip olmanın kolay bir yoludur.

'Ev Çiftliklerini Bulma' köyleri için bir “kar küresi” etkisi yaratmak için büyük cam kavanozlar kullandılar ve bu o kadar harika ki! Aileniz için gerçekten özel bir sergi oluşturmak için bu Noel evi eğitimlerinden herhangi birini kullanabilir ve bu fikirle birleştirebilirsiniz.

Noel Köyü Sergileme Fikirleri ve Standları

Lauren'dan muhteşem Noel köyü sergileme fikirlerini şu adreste öğrenin:Vandifair'. Mükemmel düzene ulaşmak için 7 adımı var ve görebileceğiniz gibi bir stand inşa etmesine gerek kalmadı. Bu güzel mevsimsel deseni yapmak için sadece mevcut bir mobilya parçasını kullandı! Ancak bunları ortaya koymak o kadar basit değil. Git onun ipuçlarını ve püf noktalarını görün!

Köyünüz için, ışıkları alttan da bağlamanıza olanak tanıyan bir kontrplak sergileme tabanı yapın. 'Nasıl yapılır' videosuyla birlikte tüm talimatları alınMarty'nin Düşünceleri'. Bu ekstra dokunuşların nasıl ekleneceğine dair birçok ipucu da var.

Küçük bir alan için bir Noel köyü teşhir standı inşa etmek istiyorsanız, bu köşe standını 'dan düşünün.731 Ahşap işleri'. Tüm bu proje boyunca size yol gösterecek harika bir videoları var ve bunun bir Noel ağacı şeklinde olmasına bayılıyoruz!

Son olarak, sizin için bir Noel köyü sergisi oluşturma konusunda tonlarca harika fikrimiz var.Benim Fransız Twist'im'. Kontrplak standından köpüklü bina yükseltilerine ve aradaki her şeye kadar bu, siz ciddi Noel köyü hayranları içindir. Zor değil, sadece tamamlayın. Büyülü bir gösterinin nasıl yapılacağına dair pek çok harika ipucu!

O halde bu sevimli Noel köyü fikirlerini alın ve tatil gösterilerinizle harikalar ve keyif yaratın! Noel köy evlerine, insanlara veya aksesuarlara ihtiyacınız varsa, 'Amazon' harika bir seçime sahip.

Daha sonra aşağıdaki yazılarımıza geçin:

DIY Noel Şömine Dekorasyon Fikirleri

15 Kendin Yap Kar Küresi

Ateş Böceği Işıklarını Kullanan DIY Noel Ağacı

Yaratıcı İç Mekan Noel Işığı Fikirleri

Resim Kredisi: Stüdyo Kendin Yap, Lia Griffith, Fırfırlı, Hazırlanmış Yaşam, Bağımlısı 2 Kendin Yap, Woodshop Günlükleri, Heather Yuvası, Kız Kardeşin Bavulu, Ev Çiftliklerini Bulma, Vandifair, Marty'nin Düşünceleri, 731 Ahşap işleri, Benim Fransız Twist'im

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir