Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri • Bütçe Dekoratörü

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri • Bütçe Dekoratörü

Hem çocukları hem de yetişkinleri memnun edecek bir Noel ağacı istiyorsanız Candyland Noel dekorasyonları tam size göre! Bu, “oluşturulması kolay” bir tatil temasıdır ve aynı zamanda uygun bir bütçeyle de yapılabilir. Bunun için gereken tek şey biraz başlangıç ​​becerisi, zaman zaman fazladan bir el ve Candyland Noel'iyle ilgili her şeye duyulan sevgi! İdeal Candyland Noel dekorasyonlarınızı ve ağacınızı yaratmanız için adım adım talimatlar burada!

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri

Şeker Diyarı Noel Süslemeleri

Öncelikle Candyland Noel ağacı temamız için kendi şeker süslerimizi hazırladık! Ama sakın ayrılmayın, bu eğitimlerden sonra harika blog yazarlarından bir sürü daha var; senin DIY şeker Noel! Ayrıca size ilham verecek muhteşem Candyland Noel ağaçlarımız var!

Candyland Noel Süslemelerimiz:

Candyland Noelinizi oluştururken göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz ilk şey, ağacınızın akın etmesidir. Kar efekti, şahane çığlıklar atan o fantezi unsurunu ekliyor! Kar püskürtmek kolay ve kullanışlıdır ve şu adresten temin edilebilir: Amazon. Fildişi rengi kar ve su, kalın bir macunla karıştırılarak denenmiş ve gerçek bir “flok” olarak da kullanılabilir.

Noel ağaçları için kar akın spreyiNoel ağaçları için kar akın spreyi

Yapabileceğiniz Şeker Süsleri

Lolipop Süsleri

Lolipop süslemelerinizi oluşturmak için disk şeklindeki Strafor kullanın. Ağacımızda üç çeşit lolipop var.

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve SüsleriKendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri

Küçük Şeker Lolipop

Küçük şekerleri büyük bir kaseye koyun. (Aslında şekere benzeyen bu renkli strafor toplarını bulduk) Diski sıradan beyaz tutkalla yayın, ardından şekerlere batırın ve kurumasını bekleyin, Diğer tarafta tekrarlayın. Kuruduktan sonra çıplak noktaları doldurmak için biraz daha eklemeniz gerekebilir. Lolipop çubuğu olarak ahşap dübel yerleştirin. Parıltılı sprey ile hafifçe püskürtün, kurumasını bekleyin.

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve SüsleriKendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri

Halat Lolipop Süsü

Bu süslemede köpük kullanılmıyor, sadece bir dolar mağazasında bulunan ip tarzı şeker kullanılıyordu. Şekerin biraz kurumasını bekleyin, böylece yapışkan olmaz ve biraz sertleşir. Bir tutkal tabancası kullanarak iple bir bobin oluşturun ve ilerledikçe yapıştırın. İstediğiniz boyuta ulaşana kadar daha fazla ip ekleyin. Sürecin bu aşaması için ekstra bir ele ihtiyacınız olabilir. (Düşük sıcaklıkta tutkal tabancası kullanmamızın bir nedeni var! Ah!) Çubuk için tahta bir dübel yerleştirin. Çubuğun ucunu bir makasla hafifçe keskinleştirmek zorunda kaldık. Şekerin sertleşmesine izin vermek için gece boyunca kurumasını bekleyin. Parıltılı sprey ile hafifçe püskürtün.

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve SüsleriKendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri

Nane Şekeri Lolipop Süsler

Bir sanatçı fırçası ve sıradan el işi boyası kullanarak, nane şekerinin kıvrımlarını köpük diskin üzerine serbestçe dökün. İlk önce bir karton parçası üzerinde pratik yapabilirsiniz, ancak ardından bir fotoğrafın veya gerçek bir şekerin olması yardımcı olur. İpucu: Fırçanın üzerinde bol miktarda boya olduğundan emin olun, düzgün çizgiler elde edin… Kurumasını bekleyin. Çubuk için tahta dübel takın. Şeffaf selofanla sarın ve kurdeleyle bağlayın.

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve SüsleriKendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri

…ve işte sonuç! Selofan ambalajı bunu gerçekten tamamlıyor ve gerçek bir lolipop gibi görünmesini sağlıyor.

kendin yap şeker diyarı yılbaşı temasıkendin yap şeker diyarı yılbaşı teması

Şeker Noel Süsü

Hem sakız hem de marshmallow Candyland dekorasyonları bir tutkal tabancasıyla kolayca yapılır. Askı olarak bükülmüş bir parça çiçek teli kullandık. Askıyı köpüğün içine yerleştirirken, sabitlemek için bir miktar sıcak tutkal ekledik. Daha sonra tutkal tabancanızı kullanarak strafor topunu şekerlerle kaplayın. Burada da gumball süslemesinde yine simli sprey kullandık.

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve SüsleriKendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri

şeker diyarı temalı yılbaşı ağacışeker diyarı temalı yılbaşı ağacı

şeker diyarı temalı yılbaşı ağacışeker diyarı temalı yılbaşı ağacı

Daha Fazla Candyland Noel Süsü Fikirleri ve Öğreticileri

Candyland Noel ağacınızın tatlı süslemelerle dolup taşmasını istediğinizi biliyorum, o yüzden burada ağacınızı tamamlayacak çok daha fazla şeker süsleme fikri var!

Kil şeker kamışı süsleri

Biz aşık 'den gelen bu şeker kamışı süsleriyleKailo'nun Şık Yaşamı'. Bunları fırında pişmiş toprakla yaptı, böylece sonsuza kadar dayanacaklar! Bu sevimli şeker süslerinin nasıl yapılacağına dair kolay talimatlar.

Gerçekçi mini sakız makineleri

Pembe inşaat kağıdı ve şeffaf plastik top süsüyle 'Ah Sam' ağaçları için bu şahane sakız makinesi şeker süslerini yaptı! Onun öğreticisi kolay.

Ahşap dübel artıklarını şeker süslerine dönüştürün

Etrafta hurda tahta var mı? Daha sonra şuraya atlayın:Jaime Costiglio' ve kendin yap şeker süslemelerinin nasıl yapıldığını kontrol edin! Sadece ahşap (bu parçaları el sanatları dükkanından da alabilirsiniz) boya ve washi bant kullandı. Bu kadar! Şimdiye kadarki en kolay Candyland Noel süsleri!

Kolay süsleme yükseltmesi

Yani belki yalan söyledik. Bunlar şimdiye kadarki en kolay şeker süsleri olabilir! İtibaren 'Stüdyo Kendin Yap' diyerek mağazadan satın alınan şeker renkli süs toplarını selofanla sardı. Tamamlamak! Dolar mağazası diyebilir miyiz?

DIY kil tatlı süsleri

İşte 'dan başka bir şeker süsleme DIY'iAh Sam'… Bunların hepsi değil Aslında şeker, ama bu Noel temasına gözümüze uyuyorlar. Bunlar kilden yapılmış ve bu butik tarzdaki süslemelerin her biri için size adım adım yol gösteriyor. Mükemmel!

DIY çörek süsleri

Aynı doğrultuda, bunlar şeker olmayabilir, ama kesinlikle tatlıya olan düşkünlüğüme hitap ediyorlar! Tuzlu kilden yapılan bu kendin yap çörekler 'tarafından paylaşıldı'Güzel dağınıklık' ve yemek için yeterince iyi görünüyorlar!

diy çörek süsleridiy çörek süsleri

DIY şerit şeker

Bu şerit şeker süslerini 'dan yapınMakezine' biraz keçe ve bir iğne ve iplikle. Yapabileceğiniz tüm boyutları ve renkleri düşünün! Veya sıkı bir renk paletine sadık kalın ve şekerinizin Noel merkezini pembe, kırmızı ve hatta yeşil etrafında yapın!

Daha fazla keçe şeker süsü

Keçe ile kurdele şekerinden daha fazlasını yapabilirsiniz! Çıkış yapmak bu süsler Daha kurnazca bir ilham için 'Mutluluk Ev Yapımıdır'. Bu lolipoplar çok tatlı!

şeker süsleri hissettimşeker süsleri hissettim

Serpme dolu süs eşyaları

Temiz süsler + dolarlık mağaza serpintileri = 5 dakikada yapabileceğiniz en tatlı şeker süsleri gezegende. Öğreticiyi şu adreste bulabilirsiniz:Yeniden Üretildi'.

Nane süsleri

Şeker kamışı görünümünden biraz sıkıldıysanız ama eski moda bir Noel cazibesi istiyorsanız, bu nane şekeri süslerini 'dan yapmayı deneyin.Bir Alli Etkinliği'. Sevimli, kolay, eğlenceli ve çocuklar bunlara bayılacak!

'Atıştırmalık kızı' ekstra ilham için birkaç şekil fikriyle aynı fikri paylaşıyor Burada. Unutmayın, bunları gerçekten kurabiye kesiciniz olan herhangi bir şekle getirebilirsiniz!

nane şekeri süslerinane şekeri süsleri

İleri dönüştürülmüş şeker süsü

'The Crowned Goat' tarafından paylaşılan bu sevimli kendin yap için kağıt havlu ve tuvalet kağıdı rulolarından tasarruf edin.

geri dönüştürülmüş diy şeker süslemegeri dönüştürülmüş diy şeker süsleme

DIY sahte sakızlı süsler

Bu sevimli küçük sakızlar Candyland Noel ağacınızda çeşitli şekillerde kullanılabilir. Öğreticide süs olarak ' tarafından tamamlanırlar.En Tatlı Durum' ama bunları şeker temalı bir çelenk'e kolayca ekleyebilirsiniz!

doy sakızlı süslerdoy sakızlı süsler

Şeker Treni

Tamam, kuşkusuz bu bir süsten çok Candyland Noel dekorasyonuna benziyor, ama Hadi! Bu şeker Noel treni yapıldı Baştan sona şekerden! İtibaren 'Akıllı Okul Evi', aynı gönderide ayrıca Noel Baba ve onun şekerden yapılmış kızağı için bir eğitim de var. Onu seviyorum!

Satın alabileceğiniz en sevdiğim şeker süsleri

Kendin yapmak istemeyebilirsin Tümü süsleriniz, çünkü bu biraz zaman alabilir. İşte, çevrimiçi olarak satın alınabilecek en sevdiğim Candyland temalı Noel süslerinden bazıları.

Candyland temalı süs eşyaları seti

Bu süs seti şu adreste mevcuttur: Amazon Candyland Noel ağacınızı tamamlamak için çok çeşitli mükemmel temaya uygun süslemeler içerir. Bunlardan bazıları, bir Kendin Yap projesi için mümkün olandan daha fazla ayrıntıya sahiptir ve bu, bazen Kendin Yap yerine sadece satın almanın daha değerli olduğu yerdir.Candyland Noel süsleri setiCandyland Noel süsleri seti

Büyük bir etki için şeker süsleri

Bu lolipoplar Wayfair biri 24″ boyunda olmak üzere birden fazla altılı olarak gelir! Bunlar, ağacınızı büyük bir görsel etkiyle tamamlamak için mükemmel olacaktır.

lolipop süslemelolipop süsleme

Şeker çelenk

Süslemelerle işiniz bitti mi? Ağacınızı bunun gibi bir çelenk üzerinde bir dizi tatlı temalı dekorla tamamlayın.

Candyland temalı çelenkCandyland temalı çelenk

… veya bu diğer sevimli seçenek Wayfair

sahte şeker çelenksahte şeker çelenk

Candyland Noel Dekorasyon Fikirleri

Tamamen Candyland Noel çılgınlığına gitmek ister misin? Biz de. Bu yetenekli blogcuların fikirlerini alın ve onları kendinize ait hale getirin. Unutmayın, bu temada daha fazlası daha fazladır!

Şeker diyarı ağacı Tümü şeker

İtibaren 'Raz Noeli', bunlar gördüğümüz en abartılı, mükemmel Candyland Noel dekorasyonları! “Daha fazlası daha fazladır” derken ne demek istediğimizi anladınız mı? Dikkat edin, ağaçta dekorasyon yapmayı bırakmadılar.

Nane şekeri temalı ağaç

Gökkuşağının tüm renklerini kullanabileceğinizi veya Noel şekeriniz için daha sıkı bir renk paleti kullanabileceğinizi söylediğimizi hatırlıyor musunuz? Tam da bu'Turtle Creek Yolu' yaptı. Kırmızı-beyazlı kimse var mı?

Beyaz Şeker Diyarı temalı ağaç

Bu renkli Şeker Diyarı ağacı 'Tasarım Doğaçlama'. Burada gördüğünüz tüm eğitimleri alabilir ve bunun gibi asla unutamayacakları bir “çocuk ağacı” yapabilirsiniz!

Şık Candyland Noel ağacı

'Lauren Conrad' Candyland temalı bir Noel'in sadece çocuklar için olmadığını kanıtlıyor!

Son olarak torunumuz Wyatt 3 yaşında ilk Şeker Noelimizin tadını çıkarıyor!

Kendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve SüsleriKendin Yap Candyland Noel Süslemeleri ve Süsleri

CandyLand'in türünün tek örneği olan Noel dekorasyonlarını yaratmak için tüm aile katılabilir ve siz de bunu uygun bir bütçeyle yapabilirsiniz! Noel fantezisi için yaratıcı ve ilham kaynağı olan bu, tatil sezonunda en sevdiğimiz ağaç temalarından biri! Bu gönderiyi beğendiyseniz şunu deneyin:

Kolay DIY Noel El Sanatları

15 DIY kar küresi!

DIY Cam Süsleme Projeleri

Güzel ağacınızın altına koyabileceğiniz hediye fikirleri mi arıyorsunuz? başlıklı yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Herkes İçin Benzersiz Aylık Abonelik Kutuları!

Resim Kredisi: Ah Sam, Kailo'nun Şık Yaşamı, Jaime Costiglio, Stüdyo Kendin Yap, Ah Sam, Makezine, Yeniden Üretildi, Bir Alli Etkinliği, Akıllı Okul Evi, Raz Noeli , Turtle Creek Yolu, Doğaçlama Tasarım, Lauren Conrad

KaydetmekKaydetmek

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Asimetrik Elbise Dikimi: Yeni Başlayanlar İçin 8 Boyutta Ücretsiz Desen

Asimetrik Elbise Dikimi: Yeni Başlayanlar İçin 8 Boyutta Ücretsiz Desen

Bu yazıda, yeni başlayanlar için 8 boyutta ücretsiz dikiş deseni PDF'si ile mükemmel asimetrik elbisenizi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir