Kalın Örgü Battaniye Nasıl Yapılır? • Bütçe Dekoratörü

Kalın Örgü Battaniye Nasıl Yapılır? • Bütçe Dekoratörü

Peki bu muhteşem süper kalın örgü battaniyeleri tüm lüks mağazalarda gördünüz mü? Büyük doku ve modern zarafetle dolular ve her odada inanılmaz derecede havalılar! Bu, Etsy'de zanaatkarlar tarafından başlatılan ve stil dünyasında büyük ölçüde çılgına dönen sıcak bir trend. Ama çok pahalılar. Yüzlerce dolardan bahsediyoruz arkadaşlar. İşte olay şu… bunu yapabileceğini hiç tahmin eder miydin? yapmak bu dev örgü projeleri? Örgücü olmasanız ve alet kullanmasanız bile mi? Ve 40 dolardan daha az bir fiyata? Buna kol örgüsü denir, sıcaktır ve KOLAY. Bu eğitimler size görsel olarak yol gösterecek ve bu harika kalın battaniyelerde kullanılan süper kalın ipliğin nereden alınabileceğine dair bazı kaynaklar ekledik. Hepsinin farklı yaklaşımları ve farklı ipuçları olduğu için birkaç farklı blogcudan eğitimler ekledik. Hepsini incelemenizi, ardından size uygun öğreticiyi ve blog yazarını seçmenizi öneririz. O zaman devam et! Kendiniz için veya hediye olarak kalın örgü battaniyeyi nasıl yapacağınızı öğrenin!

Kalın Örgü Battaniye Nasıl Yapılır

DIY Örgü Battaniye

Aşağıdaki ilk fotoğrafımız 'Makyaj Stili'. İngiltere'den gelen bu blog yazarı battaniyesinde yün iplik kullanıyor.

Kol Örgü Battaniye DIY

'da Aniko'dan kalın örgü battaniye yapmayı öğreninTadıma Uygun Bir Yer'. Tam bir eğitim videosu var ve aynı zamanda adım adım yazıyor; bu nedenle, yol boyunca hatırlatmaya ihtiyacınız olursa, bu tam size göre. Seçtiği renge bayıldım! Kullandığı ipliği seviyorum çünkü uygun fiyatlı ama gerçekten dokulu. Buna Premier Jazz Couture deniyor ve biz de bunu bir Noel hediyesi yapmak için kendimizi utandırmak için kullandık. sevilen. Günlük. Ne yazık ki allığı artık bulamıyorsunuz ama bir sonraki tercihimiz açık gri. Bu ipi şurada bulabilirsiniz Amazon.

Tıknaz Atma Eğitimi

'Ev Sevgisi', bu projelerin en uygun fiyatlısı için yaklaşık 30 dolarlık bir eğitime sahip ve Micheals'ta kolayca bulabileceğiniz bir iplik kullanıyor. Kendin Yap kol örgüsü atışı yeni başlayanlar için mükemmel ve bunu yaklaşık bir buçuk saat içinde yaptı!

Kol Örgü Battaniye

'Basitçe Maggie' size 45 dakikadan daha kısa bir sürede bir battaniyenin nasıl kolla örüleceğini gösterebilir! Piyasadaki ilk ve hala en iyi kol örgü videolarından birine sahip. Biraz daha meraklı olmaya hazırsanız, oradayken ondan sepet örgüsünü nasıl kol öreceğinizi öğrenin. (Altta mavi olan.) Şu dokuya bakın!

Bu 'Basitçe Maggie' sepet örgüsü dikişidir!

Kalın İplik Battaniye Deseni

'DIY Anne', bir saatten kısa sürede kol örgüsü battaniyesi oluşturmak için yukarıdaki 'Simply Maggie' video eğitimini kullandı! Kullanmak için bulduğu ipliği kontrol etmelisin…. Bu öğreticileri okurken, bu kalın battaniyelerin iplik seçimleri ve renkleri ile görünümü nasıl özelleştirebileceğinizi keşfetmek gerçekten ilginç.

Tıknaz Örgü İpuçları

Artık temel tekniğe sahip olduğunuza göre, 'Keten ve Sicim' projenize profesyonel bir görünüm kazandırabilmeniz için kol örgüsünüzü daha sıkı hale getirmenin 6 yoluna sahiptir. Ayrıca iplik, teknik vb. konularda iyi temel ipuçları…

Yün Dev İplik Deseni

Bu sonuncusu, yüksek kaliteli yün kullanmak isteyenler için (sizin için bir kaynağı var!) muhteşem ama kesinlikle çok daha pahalı. (Yine de bir tane satın almak kadar pahalı değil!) 'den kalın bir kol örgüsü atışı yapınMutlu Mutlu Nester'.

Kalın Örgü Şal Nereden Alınır?

Bu, bir nedenden dolayı en popüler gönderilerimizden biri haline geldi! Bu kol örgüsü kalın battaniyelerin harika dokusunu ve lüks hissini seviyorum, ancak bunları denemek istemiyor musunuz? Tamam, bazı insanların bu harika battaniyeleri yapmak yerine sadece birini satın almak istediğine dair bazı geri bildirimler aldık. Anladım. (BTW, bunlar Mükemmel Hediyeler! İçin herkes…) İşte 100 dolardan daha düşük bir fiyata satın alabileceğiniz havalı kalın örgü battaniye (allık ve griyi seviyoruz!) Yatak, Banyo ve Ötesi!

Kalın Örgü BattaniyelerKalın Örgü Battaniyeler

'Amazon' yünden akriliğe ve süper yumuşak şönile kadar harika bir seçime sahiptir. Bazıları 40 x 40 atış için 30 dolar kadar düşük!

Kalın örgü battaniyeKalın örgü battaniye

Veya ' adresinden sanatçıların el yapımı eserlerine göz atabilirsiniz.Ebay'. Yine de 100 doların altında!

Kalın Örgü BattaniyeKalın Örgü Battaniye

'Wayfair' 70 dolar civarında oldukça kalın bir örgü atımı var ve 8 farklı renkte geliyor.

Tıknaz Örgü BattaniyeTıknaz Örgü Battaniye

Favorimizi internette şu adreste bulduk:Nikel N Co.'. Avustralya yünüyle çok güzel! 500 doların üzerinde ama ona bak! Bu muhteşem!

Bu kolay kalın battaniyelerden birini beyaz veya gri renkte kendim yapacağım, bittiğinde fotoğraflarla güncelleyeceğiz. Bu proje konusunda o kadar heyecanlıyım ki, bir süredir bunlardan birini istiyordum! Bir tane yaparsanız ve nasıl sonuçlandığını yorumlarda bize bildirin! Güncelleme : Bir tane kızardık! Yakında fotoğraflar yayınlanacak! Kızımız onu SEVİYOR!

Ayrıca Mükemmel Otel Tarzı Yatak Nasıl Yapılır hakkındaki yazımızı veya yazımızı da beğenebilirsiniz – Hygge Home : Sonbahar ve Kış İçin Rahat Kendin Yap Projeleri kardeş sitemizde – OhMeOhMy! Ve aramıza katılmayı unutmayın Ev ve Bahçe Kendin Yap Facebook grubumuz ve bizim Pinterest'te Yeni fikirler ve tavsiyeler yayınladığımızda hemen görebilmeniz için sayfa!

KaydetmekKaydetmek

KaydetmekKaydetmek

KaydetmekKaydetmek

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir