Home Depot Sizin İçin Odun Kesecek mi?  (Cevaplandı.)

Home Depot Sizin İçin Odun Kesecek mi? (Cevaplandı.)

Testereniz olmadığında veya aracınıza sığacak şekilde kereste kesmeye ihtiyacınız olduğunda Home Depot'a başvurun. Neredeyse tüm Home Depot mağazaları sizin için odun kesecek, ancak fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Şunu da belirtmek önemlidir: sadece onlardan aldığınız odunları kesecekler. Kesim için kendi odununuzu getiremezsiniz.

Home Depot Ahşap Kesme

Home Depot'ta Ahşap Kesimi Nereden Alınır?

Hemen hemen her Home Depot lokasyonunda kereste bölümünde büyük bir testere bulacaksınız; bu, bir çalışanın müşteriler için kereste kesmesi içindir. Kereste departmanında her zaman hazır ortak bulunmasa da, kerestenizi kesmenize yardımcı olacak bir çalışanı her zaman arayabilirsiniz.

Home Depot, testereye güvenli bir şekilde sığdığı sürece onlardan satın aldığınız tüm ahşabı kesecektir. Ancak sadece düz kesimler yapabilirler, küçük veya karmaşık kesimler yapamazlar.

Home Depot'ta Ağaç Kesimi Alma Maliyeti Ne Kadar?

Her Home Depot ağaç kesimi için kendi politikalarını belirler. Çoğu, ilk beş kesimi ücretsiz olarak sunuyor ve daha sonra kesim başına 0,25 ila 1 ABD Doları arasında değişen küçük bir miktar ücret alıyor. Bazı mağazalar daha fazla sayıda ücretsiz kesinti sunacak. Doğru bilgi için önceden yerel mağazanızı arayın.

Home Depot'un Kesintileri Doğru mu?

Tahtanızı Home Depot'tan alırken doğruluğuna güvenemezsiniz. Bıçağın keskinliği veya körlüğü, ölçümlerin doğruluğu ve kesen kişinin tecrübesi sonucu etkileyebilir.

Evde bir testereniz varsa ve aracınıza sığacak şekilde ahşabın kesilmesi gerekiyorsa, güvenlik payı olarak kesme isteklerinize bir inç eklemeyi düşünün.

About admin

Check Also

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Bu yazıda Hepsi Bir Arada Kaplamanın nasıl taslağını ve dikileceğini keşfedeceksiniz. Gördüklerini sevdin mi? Mağazamdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir