Gökkuşağı Kreş Fikirleri – Stüdyo DIY

Gökkuşağı Kreş Fikirleri – Stüdyo DIY

Renk bir odada çok güçlüdür ve özellikle Her gün dünyayı öğrenen ve keşfeden bir çocuğun odasında. Gökkuşağı, özellikle gökkuşağı renginde bir bebeğiniz varsa neşenin, kabullenmenin ve umudun sembolüdür.

Bir gökkuşağı temasının tamamı farklı tarzlarda olabilir. Cesur ve parlak veya daha yumuşak ve sessiz. Tarzınıza bağlı olarak, her duvarda bir renk patlaması yaratmak veya odanızın göz alıcı olmasını sağlamak için birkaç iddialı parça kullanmak isteyebilirsiniz!

Bu gökkuşağı temalı çocuk odası oğlumun çocuk odasını temel alıyor. Parlak ve ilham, kültür ve renk dolu. Okumaya devam edin çünkü gökkuşağı çocuk odası fikirleri veya kendi odanız için ilham arıyorsanız TÜM ayrıntılar aşağıdadır!

Sarı kapılı bir yatak odası

Başlamak için duvarları parlak beyaza boyadım. Dunn Edwards böylece eklemek istediğim tüm renkler için boş bir tuval olacaklar. Kapı, aynı zamanda “vurgulayıcı” renginde bu güzel parlak sarıdır. Dunn Edwards. Bu renk, bu renkli çocuk odasına çok fazla sıcaklık ve neşe getiriyor.

Fotoğraf Öncesi Kreş
Renkli dekora sahip bir yatak odası

Mükemmel çocuk odasını nasıl kurarım?

“Mükemmel” bebek odası sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak olanıdır!

Daha küçük bir odayla çalışıyorsanız, burayı çok fazla mobilya veya dekorla doldurmaya çalışmam. Bunun yerine, odayı mümkün olduğunca açık bırakın, böylece ferah hissedilir, ardından eğlenceli ve renkli bir dokunuş eklemek için birkaç dekor parçası ekleyin!

Öte yandan, eğer odanız daha büyükse, her şeyin nasıl düzenlenmesini istediğinizi ve dahil etmek istediğiniz eşyaları planlayın. Bir kreş ruh hali panosu bunun için harikadır! Daha sonra mutlaka sahip olunması gereken mobilya parçalarıyla başlayın ve memnun kalana kadar en sevdiğiniz dekoratif dokunuşları yavaş yavaş ekleyin!

Renkli dekor

Gökkuşağı Sanatı

Sanat ve galeri duvarları, bir odaya renk katmanın ve topladığınız duygusal parçaları eklemenin harika bir yoludur. Birçok renk ve stil kullanabilirsiniz ancak her şeyi birbirine bağlamaya yardımcı olmak için renkleri en az bir kez tekrarlamaya çalışın.

Daha fazla ipucu isterseniz galeri duvarının nasıl seçileceği ve düzenleneceği konusunda kapsamlı bir rehberim var. Çocuk odasında bir galeri duvarını ortalamak eğlenceli olabilir özel bir neon ışığı yukarıda gördüğünüz gibi!

Renkli Kreş Galeri Duvarı

Gökkuşağı galeriniz veya vurgulu duvarınız için diğer fikirler bu olabilir gökkuşağı duvar kağıdı, Gökkuşağı Suluboya Noktalar Duvar Çıkartması, en sevdiğiniz sanat baskıları, halılar, veya kişisel dikiş projeleri. Kendinizi ekstra becerikli hissediyorsanız, öğreticimle gökkuşağı fotoğraf kolajı oluşturun veya Gökkuşağı Çizgili Duvarı boyayın.

\ yazan bir işaret

Gökkuşağı Kitaplıkları

Çocuk kitapları gökkuşağının her renginde mevcuttur ve bir koleksiyon oluşturmak, küçük çocuğunuzla birlikte okuyabileceğiniz kitaplardan oluşan bir kütüphaneye sahip olmanızı sağlar. Ve Duvarlarınızı renkle doldurun!

Gökkuşağı kitap rafları benim öğreticimle DIY'lenebilir veya siz de yapabilirsiniz zaten yapılmış olanları satın al.

Bunları aldıktan sonra kitaplarınızı renklerine göre sıralayın ve düzenleyin. Hatta sonunda her mevsimde tatil kitaplarını bile değiştirebilirsiniz!

Renkli kitap rafları

Çocuklara yönelik en sevdiğimiz kitapların tümüne yaşa göre göz atın!

Renkli raflar

Gökkuşağı çocuk odasına ne tür mobilyalar koymalısınız?

Mobilya açısından ise beyaz ya da nötr renklerde şifonyer gibi daha büyük parçaların daha iyi olacağını söyleyebilirim. Bu, kullandığınız diğer renklerin ve dekor öğelerinin odada gerçekten ortaya çıkmasını sağlar!

Sandalye, tabure veya kilim gibi bir veya iki parça daha küçük ve renkli mobilya, odadaki vurgu parçaları olarak işlev görebilir. Beyaz mobilyalar, alanı çok bunaltıcı olmadan topraklamaya yardımcı olacaktır.

Kaktüs ve gökkuşağı yastıkları

Nane yeşili sallanan sandalye Başka yerlerde kullanılan cesur gökkuşağı renkleriyle kontrast oluşturacak hoş bir renge sahiptir. Kaliteli parçalar çocuk odanızda kullanmak için en iyisidir çünkü çocuğunuz büyüdükçe iyi dayanabileceklerdir veya başka çocukların kreşlerinde veya evinizin diğer odalarında da aktarılıp kullanılabilirler.

Bu gökkuşağı çocuk odasını büyük bir çocuk odasına nasıl dönüştüreceğiniz hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız bu kılavuza göz atın!

Köşede sandalyesi olan bir yatak odası

Sallanan sandalyeyi, canlı Guatemala ve Meksika kumaşlarından yapılmış renkli bir tabureyle eşleştirdim. Mobilya parçaları, çocuğunuzun odasına organik bir şekilde ailenizin kültüründen bir dokunuş katmanın harika bir yoludur.

Renkli Kreş Galeri Duvarı

Alt değiştirme masası mı yoksa şifonyer mi almalısınız?

Alt değiştirme masasının üzerinden bir şifonyer almak iyi bir fikir olacaktır, çünkü bu yalnızca çocuğunuzla birlikte büyümekle kalmaz, aynı zamanda size ekstra depolama alanı da sağlar ki bu her zaman bir artıdır!

Renkli dekora sahip çocuk odası

Sanat eserine bakabilmeleri ve doldurulmuş hayvanlarla oynayabilmeleri için onu galeri duvarınızın altına yerleştirebilirsiniz. Sahibim bu Jenny Lind şifonyer ve bunun ne kadar tuhaf olduğunu seviyorum!!!! (Ve çok sığıyor!) Ancak ekstra alana ihtiyacınız varsa, bu istiflenebilir depolama tezgahı Kitaplar ve oyuncak depolama için de mükemmeldir.

Sarı kapılı bir oda

Renk katmanın harika bir yolu, çekmecelere asılan aksesuarlar veya takılar veya doldurulmuş hayvanlar veya oyuncaklardır.

Renkli dekora sahip çocuk odası

Gökkuşağı yatak takımı

Şifonyerlerden bahsetmişken, yatak takımlarından konuşalım. Renk düzeninize bağlı olarak bir renkli çarşaf seti ya da battaniye ya da daha nötr tonlu bir şeye yönelebilirsiniz. Her iki durumda da yatak takımı, çocuk odanıza renk ve sıcaklık katmak için harika bir fırsat olabilir.

Renkli çarşaflar gerçekten karşınıza çıkıyor klasik beyaz bir beşik! Bizimki bir ile donatılmıştır Organik Yatak seviyoruz ve bir Organik Yatak Pedi (olmazsa olmaz)!

Gökkuşağı dekoru ve DIY fikirleri

Fidanlıklar, favori DIY projelerinizi birleştirmenin veya alana uyacak yenilerini yapmanın harika bir yoludur!

Renkli beşik

En sevdiğim kreş DIY projelerimden birkaçı bu Gökkuşağı Mandal Kancasıdır. Bu, gökkuşağı çocuk odası için harikadır çünkü yumuşak ve dokuludur.

Renkli battaniyeli bir oda

Yüksekte asılı Dokumasız Duvar Asılı veya Devasa 1,5 metrelik Peluş Kaktüs, küçük bir renk tonuna ihtiyaç duyduğu herhangi bir boş duvar alanını doldurmak için iyi, büyük ölçekli parçalardır!

DIY rattan hayvan kafası

Bu çocuk odasında bir tane kullandım. rattan hayvan kafası alt değiştirme sepeti gibi diğer doğal unsurları birbirine bağlamak. Daha fazla renk katmak için ponponlu bir taç ve çelenk ekleyebilirsiniz!

Renkli Çocuk Odası Sanatı

Bu balon araba baskısı Girişte sizi karşılıyor, böylece kapıyı açtığınız andan itibaren bu çocuk odasının ne kadar renkli olacağını tam olarak biliyorsunuz!

Renkli dekor
Renkli raflar

Fotoğraflar: Jeff Mindell

Çocuğunuzun odası yalnızca siz ve çocuğunuz için sıcak bir ortam yaratmanın değil, aynı zamanda aileniz için önemli olan tüm özel insanları ve deneyimleri temsil etmenin de harika bir yoludur. İster ev yapımı ister hediye edilmiş olsun, bu özel dokunuşlar bu odayı gerçekten sıcak ve davetkar hissettirecek ve tabii ki renklerle dolup taşacak!

KaydetmekKaydetmek

About admin

Check Also

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Bu yazıda Hepsi Bir Arada Kaplamanın nasıl taslağını ve dikileceğini keşfedeceksiniz. Gördüklerini sevdin mi? Mağazamdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir