Evinizde bir Kış Koruma Alanı Yaratın • Bütçe Dekoratörü

Evinizde bir Kış Koruma Alanı Yaratın Ve Bütçe Dostu

 

Kış dekorasyonunda Noel Süslemelerinden çok daha fazlası var. Doğru kış dekoru eklemeleri, evinizin sıcak, davetkar ve rahat olmasını sağlar ve dışarıda daha az zaman harcadığınızda bazı doğal unsurları içeriye almanıza yardımcı olabilir. Evinizi kışa hazırlanmak için dekore etmek, mevsimi kucaklamanın harika bir yoludur ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, evinizi rahat bir kış sığınağı haline getirmenize yardımcı olmak için en sevdiğimiz kış dekoru fikirlerimizin bir listesini derledik. .

Kış dekoru eklemelerinizde rahat dokuları seçin

Dışarısı soğukken kanepeye sarılmaktan hoşlanıyorsanız, dokular kışlık ev dekorunuzda rahat bir his yaratmak için uzun bir yol kat edebilir. Aradığınız estetiğe bağlı olarak, iyi bir şekilde uyum sağladığından emin olmak için mevcut iç mekanlarınıza yapışan bir malzeme seçebilirsiniz.

Kış dekorunuz için atınızı kalın örgü bir battaniyeyle değiştirin

En sevdiğim fikir, gerçekten rahatlık faktörünü artırmak için kalın örgü bir battaniyeyi tercih etmektir. Kış geldiğinde her yaşam alanının çok rahat ve davetkar görünmesini sağlarlar. Bre’nin “Kiralık odalar” rahat ve rahat bir görünüm için tasarlandı.

kış dekorasyonu için kalın örgü battaniye

Kalın örgü battaniyenizi kendiniz yapın

Rahat ve dekoratif bir battaniye arıyorsanız Ve iyi bir kendin yap projesi, o zaman mükemmel bir kış etkinliğine rastladınız! Biraz sıcak kakao içerek keyfinize bakın ve bu talimatları kullanarak kendi kalın örgü battaniyenizi yapın. Soyluları Yetiştirmek.

kış dekor fikirleri için kendin yap kalın örgü battaniye

Bugün DIY’i hissetmiyor musun? Buldum mükemmel alternatif Amazon’da ve merinos yünü (en sevdiğim) bu yüzden sizi kesinlikle hoş ve sıcak tutacak!

Taklit kürk – kış dekorunun vazgeçilmezi

Rahat bir battaniye, şal ya da suni kürkten yapılmış yastık bana her zaman karlı bir atlı kızak yolculuğundaymışım ya da güzel bir dağ kulübesinde ateşin yanındaymış gibi hissettirir. Kış dekorunuza biraz suni kürk eklemek oldukça kolaydır ve evinizi dışarıdaki soğuktan rahat bir soluklanma hissi vermenin harika bir yoludur.

suni kürk battaniye kış dekorasyonu

Kendin Yap taklit kürk ponpon battaniye

Söylediğim gibi, suni kürkü dekorunuza dahil etmek şaşırtıcı derecede kolaydır. Çok fazla tüy vererek aşırıya kaçma konusunda gerginseniz, bu battaniye başlamak için harika bir yerdir. Üzerinde doğru miktarda suni kürk var. Ve bu bütçe dostu bir DIY! Görmek Ciddi Ev Şirketi öğretici için.

kış dekorasyonu için suni kürk ponpon battaniye

Kış için suni kürk yastıklarla değiştirin

Yastık kılıfları kış dekoruna hızlı bir geçiş için harika bir seçenektir. Mekanınızda sıcak, rustik bir kış görünümü oluşturmak için bir veya iki yastık kılıfını değiştirmeniz yeterlidir. Hatta mağazalarda bulabileceğiniz güzel ama pahalı seçeneklerin kopyası olarak kendinizinkini bile yapabilirsiniz. “Yapılacak 100 Şey”den Shelly bunu yaptı ve harika bir eğitime sahip Burada.

kış dekorasyonu için suni kürk yastık kılıfları

Elbette kabarık yastıklar da satın alabilirsiniz! Şu beyaz tüylü yastıklar gibi pek çok seçenek var Wayfair örneğin!

kış dekorasyonu için beyaz suni kürk

Biraz sıcak, parlak ışıklar ekleyin

İç mekanı renklendirmek için alanınıza çeşitli mumlar ekleyebilirsiniz. Mum kullanmanın en iyi yanı hem dekor hem de aromaterapi olarak kullanılabilmesidir. Ve aşağıdaki sevimli olanlar gibi fenerler Arazi Evinize rahat bir his katan sıcak bir ışık sundukları için kış aylarında yaşam alanınıza harika bir katkı sağlarlar.

kış dekorasyonu için fenerler

Alevsiz Mumlar

Bir mumun alevinin sıcak parıltısını sevmeme rağmen, birden fazlasını güvenli bir şekilde yakamayacak kadar unutkanım. Alevsiz mumlar Yangın çıkarma korkusu olmadan iç mekanınızda çok sayıda parlayan mum bulundurmanıza olanak tanır. Bu mumlar inanılmaz derecede gerçekçi (ben de biraz var) çünkü alev aslında titreyen bir yanılsama yaratmak için etrafta hareket ediyor.

Kendin Yap mumlar

Kalın battaniye gibi mumlar da eğlenceli bir kış günü etkinliği olarak kullanılabilir. Kendi mumlarınızı yapmak aslında inanılmaz derecede kolaydır. Ladin El Sanatları takip edilmesi kolay harika bir öğreticiye sahiptir.

kendin yap mum öğreticisi

Hatta sadece bir satın alarak tüm süreci kolaylaştırabilirsiniz. mum yapma seti böylece bir malzeme kontrol listesi üzerinde düşünmenize gerek kalmaz. Wayfair’in bu setinde mumlarınızı süslemek için sevimli kurutulmuş çiçekler bile var!

diy mum yapma seti

Bir mum tepsisi oluşturun

İster gerçek ister alevsiz mumları tercih ediyor olun, onları merkez unsuru olarak kullanmak harika bir fikir. Bu fikir gibi bir grup mumu aynalı bir tepsiye koymak Kutsanmış Ev Parlayan ışığı odanın her tarafına yansıtarak rahat bir etki yaratır.

kış dekorunun bir parçası olarak mumlar

Kış dekorunuza dize ışıkları ekleyin

Dize ışıkları her zaman sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratır. Üstelik bunları kış dekorunuza dahil etmek çok kolay! Burada, alanınızı dönüştürmek için gereken tek şeyin onları battaniye merdiveni gibi bir şeyin üzerine örtmek olduğunu görebilirsiniz. Bu büyük, parlak ip ışıklar ÇOK sıcak ve rahat görünüyor.

kış dekorasyonu için dize ışıkları
Fotoğraf kaynağı: Apartman Terapisi

Şöminenize Yenilik Yapın

Soğuk bir yerde yaşıyorsanız şömineniz kış boyunca ilgi odağı olacaktır. Kış mevsimi başlamadan önce, şöminenizin iyi görünmesini ve önümüzdeki soğuk aylarda size iyi hizmet etmesini sağlamak için bir makyaj yapın.

Kışa özgü bir dokunuş için dekorunuzu yenileyin

Bazen dekorunuzu kışa dönüştürmek için ihtiyacınız olan tek şey mevsimlik bir tuvaldir. sadece bu örneğe bakın Evin İlk Günü ve tam olarak ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Ve daha da iyisi, bu tersine çevrilebilir! Yani sadece kış dekorasyonu için değil!

şömine mantosu için kış dekorasyonu

Şömineniz yok mu? Sahte bir şömine DIY

Halihazırda gerçek bir şömineniz yoksa, kendi sahte şöminenizi yaratarak kış dekorunuza gerçekten yaslanın. İçinde gerçek bir ateş yakamasanız da, dekorunuza otomatik olarak ekstra rahatlık ve sıcaklık katacaktır. Bu eğitim tarafından tsutsuke blogu sana nasıl yapılacağını göstereceğim!

sahte şömine kış dekorasyonu

Daha basit bir kendin yap sahte şömine arıyorsanız, kendi eğitimimiz var! Sonuç yukarıdaki kadar gerçekçi olmasa da kesinlikle coxy faktörünü başarıyor!

Biraz ev bitkisi getirin

Bitkilere bayılıyorsanız evinizi onlarla dekore etmek iyi bir fikirdir. Ev bitkileri, bahçe bitkileriniz ölürken kış aylarında dışarıda kaybolan canlılığın bir kısmının geri getirilmesine yardımcı olabilir. İşte kışın ve iç mekanlarda iyi hayatta kalabilen bitkiler için birkaç öneri.

Yılan bitkisi

Bir zamanlar sulamayı sürekli unuttuğum bir yılan bitkim vardı ve sanki onu ne kadar ihmal edersem o kadar çok gelişti! Kış aylarında evinizdeki hava daha kuru olma eğiliminde olacaktır, bu nedenle kuru bir ortamda gelişebilecek bir bitkinin seçilmesi çok önemlidir. Genellikle iyi yılan bitkilerini şurada bulabilirsiniz: Ana Depo, Lowe’unki, hatta bazen bakkallar bile, ama bunun bağlantısını şu adresten verdim: Arazi bilgi için çünkü şu muhteşem bakır tencereye bakın!

yılan bitki kış ev bitkisi dekor

ZZ tesisi

Bu bitkilerin güzel bir koyu yeşil rengi vardır, bu kesinlikle yaşam alanınızı ve kış dekorunuzu güzelleştirecektir. Bakımı kolaydır ve nadiren sulama gerektirirler. Bu az bakım gerektiren tesisleri bulmak da oldukça kolaydır. Yerel mağazalarda bir tane bulamazsanız, internet üzerinden sipariş verebileceğiniz büyük ve güzel bir tanenin bağlantısını verdim. Eşik ve daha küçük bir versiyonu Bahçeler ilave olarak!

bitki

Kış dekorunuzda bir miktar şenlik için İç Mekan Yaprak Dökmeyen Yeşillikler

Norfolk çamları açıkçası bu listeye dahil edilemeyecek kadar sevimli! Birkaç ışık ve süs ekleyin ve kendinize mini, derme çatma bir Noel ağacına sahip olun. Bu ilginç tropik çamlar sadece tatiller için değil. Yıl boyunca yaşam alanınızda harika görünecekler! Eşik şu anda onlar da indirimde!

norfolk çamı

 

Norfolk Adası çamı kış dekoru için dekore edilmiştir

Kış dekorasyonunda toprak tonları

Birkaç dekor öğesini yeni bir renkle değiştirmek, dekorunuzu kış için yenilemenin hızlı ve kolay bir yoludur. Toprak tonları huzurlu ve dinlendirici bir seçenektir. Soğuk bastırırken doğadan kaybolmuş olabilecek bazı renkleri geri getirmeye yardımcı olabilirler. İşte ilham için “Havenly”nin renk paleti fikri.

kış dekorasyonunda toprak tonları

Toprak tonlarını benimsemek için yeniden dekore etmek zorunda değilsiniz. Tek gereken birkaç küçük unsur. Bunlar West Elm’den battaniyeler Kış aylarında evinizin dekorunu aydınlatacak ve ısıtacak rengarenk toprak tonlarının harika bir örneği.

toprak tonlu battaniyeler

U


About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir