DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme • Bütçe Dekoratörü

DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme • Bütçe Dekoratörü

 

Evinizin daha lüks, sağlam ve iyi tasarlanmış görünmesini sağlamanın ucuz bir yolunu arıyorsanız, ahşap işçiliğinizin (veya bunların eksikliğinin) ne kadar önemli olabileceğini göz ardı etmeyin. Belki evinizde zaten harika bir mimari detay var ve ahşabınızın ihtiyacı olan tek şey canlandırıcı bir boya işi ya da sadece odayı yenilemek için iyi bir temizlik. Ancak, eğer bir bütçe üzerinde çalışıyorsanız (ve kim çalışmıyor ki?!) evinizin “ekstralar” bölümünde biraz güçlendirmeye ihtiyacı olabilir. Evinize özel bir görünüm kazandırmak için basit DIY süpürgelikler, kalıplama ve süslemeler yapmanın farklı yollarını, DIY’lerin bütçesiyle öğrenin!

SÜPÜRGELİKLER NASIL KURULUR: KOLAY KENDİN YAP ADIMLARI

Süpürgeliklerinizi değiştirmenin önemli bir şey olduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyle değil! Ne yaptığınızı öğrendikten sonra bu oldukça basit bir işlemdir ve DIY süpürgelik projenizde size yardımcı olabilecek birçok harika rehber vardır. İşte evinizin süpürgeliklerini değiştirmek için yapmanız gerekenler!

Adım 1: Eski süpürgeliklerinizi çıkarın

Peki, şu anda sahip olduğunuz iğrenç süpürgeliklerden nasıl kurtulursunuz? Kolay! Ziyaret et ‘Bless’er Evi‘ ve süpürgeliklerin çıkarılmasıyla ilgili DIY acemi kılavuzunu okuyun!

Veya mevcut süpürgeliklerinizi sökmek yerine üzerini kapatmak istiyorsanız, ‘Kalay ve Adaçayı‘Kapattın mı? Lowes’ta eski süpürgelikleri sökmeye gerek kalmadan tamamen kaplayan bir ürün buldular. Yeni görünüm çok daha güncel! Benzer bir ürün gibi görünen şeyi buraya bağladım.

DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme

Wayfair’in de benzer ürünleri var ve sanırım Bu çok hoş! Bu, süpürgeliklerinizi sökmeden veya malzemeleri bir ev dekorasyon mağazasına taşımak zorunda kalmadan yükseltmenin çok kolay bir yolu olacaktır.

Adım 2: Yeni süpürgeliklerinizi takın

Tamam, eski brüt süpürgeliklerinizi çıkardıktan sonra yenilerini nasıl takacaksınız? Endişelenme, ‘Kendin Yap Tavsiyeleri‘ bize süpürgeliklerin nasıl kurulacağını gösteriyor ve dır-dir kolay. Unutmayın, süpürgelik ne kadar genişse (veya bakış açınıza bağlı olarak daha uzunsa), o kadar modern ve lüks görünür. Harcama konusunda rahat olduğunuz kadar gidin.

DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme

AHŞAP KALIP VE TRIM NASIL KURULUR

Taç kalıplama nasıl kurulur

Genç Ev Aşkı bize taç pervazının nasıl monte edileceğini gösteriyor… Öncesi ve sonrası arasında büyük fark var, değil mi? Taç kalıplama, iç dekorunuzun görünümünü ve hissini anında artırabilecek şeylerden sadece bir tanesidir.

taç kalıplama yenileme öncesi ve sonrası fotoğraf

Taç kalıplamanızı nasıl pop hale getirebilirsiniz?

Biraz daha sağlam hale getirmek için taç kalıbınızı nasıl güçlendireceğinizi bilmeniz mi gerekiyor? ‘Genç Ev Aşkı‘ bizim için de bu öğretici var! Unutmayın, bu tür tasarım detaylarıyla evinizin tamamı daha pahalı görünecektir.DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme

Süpürgelikler ve geniş döşemeler nasıl DIY yapılır

Yani Sarah’daTutumlu Dekor Civciv‘ kalıplama söz konusu olduğunda daha büyüğün daha iyi olduğu yönündeki vizyonumuzu paylaşıyor. Kalın döşemeleri ve DIY süpürgeliklerini nasıl eklediğini ve bunları tüm evine ekleme planını öğrenin. (Blog yazarlarının bile projeleri teker teker üstlenmesi gerekiyor!) Bunun, bu kadar büyük getirisi olan nispeten basit bir kendin yap işi olmasını seviyorum. Geniş kaplama, büyük ve pahalı özelliklerin değiştirilmesine gerek kalmadan tamamen yeni, lüks bir görünüm yaratır.

DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme

DIY ahşap kaplama ve kaplama

Bu proje ödülü favori proje olarak alıyor. Ahşap kaplamayla daha da ileri gitmek ve bir odayı gerçekten dönüştürmek istiyorsanız, bu eğitimle duvara kalıplama kareleri ekleyin.Nasıl‘ ve John Gerard. Daha geleneksel, vintage veya yazlık tarzı eklemek istiyorsanız, bu DIY lambiri evde harika olurdu.

DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme

En iyi DIY süpürgelik örnekleri

Tamam, artık böcek ısırdı ve kalıplamayla gerçekten harika bir şey eklemek istiyorsunuz, anladık. Son fikrimiz için, tahta ve çıtanın nasıl takılacağını şuradan öğrenin:Bir Proje Daha Yakın‘. Bu, bu yazıdaki en ayrıntılı projedir, ancak sonuç buna değer! Sitelerine göz atın ve tüm süreci görün. İnşaatçı düzeyinde bir eviniz varsa, bu onu gerçekten harika hale getirebilir!

DIY Süpürgelikler, Kalıplama ve Döşeme

Sonuçlar kendileri için konuşuyor. Bu proje, bu yazıdaki diğerlerinden daha fazla çaba gerektirse de, kesinlikle çalışmaya değdi!

beyaz tahta ve çıta

Basit DIY süpürgelik fikirleri

İşleri basit tutmak istiyorsanız, Ana Depo nasıl bir süpürgelik uzmanı olabileceğinizi sadece birkaç adımda açıklayan bu kullanışlı kılavuza sahiptir. Neredeyse çok kolay, değil mi?

Süpürgelik takmak için alanı ölçmek için mezura kullanan adam

Ucuza kendin yap süpürgelikler

Kısıtlı bir bütçeyle yenileme mi yapıyorsunuz? Aslında hem paradan tasarruf etmenize hem de harika görünmenize yardımcı olacak süpürgeliklere yönelik bazı ucuz alternatifler var. Bu kılavuza şu adresten göz atın: İç Mekanlar bazı bütçe süpürgelik alternatifleri bulmak için. Şşşt, kimseye söylemeyeceğiz!

SÜPÜRGELERİ ÇİVİLEMEK YOKSA YAPIŞTIRMAK DAHA İYİ Mİ?

Süpürgeliklerinizi çivilemenin mi yoksa yapıştırmanın mı daha iyi olduğunu merak mı ediyorsunuz? Bu gerçekten size kalmış! Bazı insanlar tahtalarını çivilemeyi tercih ediyor çünkü bu onların daha sıkı sabitlenmesine yardımcı oluyor ve zamanla bükülmeyi önlüyor. Diğer insanlar yapıştırmayı daha kolay buluyor, bu yüzden bunun yerine süpürgelikleri yapıştırmayı tercih ediyorlar.

Süpürgelikleri duvara bağlayan eller

TRIM KALIPLAMASINI TAKMANIN EN İYİ YOLU NEDİR?

Döşeme kalıplamanın takılması ilk başta zor olabilir, ancak bir kez alıştığınızda oldukça kolaydır. Kullanmayı unutmayın odun dolgu kalıbınızı çiviliyorsanız çivi deliklerini gizlemek için. Tutkal veya yapıştırıcı kullanıyorsanız, kalıbın eşit şekilde kapanması için kalıba sıkıca bastırdığınızdan emin olun.

Evinizi güzel DIY süpürgelikler, kalıplama ve süslemelerle yükseltin!

Süpürgelik montajı, ahşap kalıplama ve döşeme hakkında her şeyi öğrenmeyi sevdiğinizi umuyoruz! Evinize mimari katmanın başka bir yolunu arıyorsanız yazımıza göz atmayı deneyin. DIY tersane projeleri! Başlamanız için pek çok ilham kaynağımız ve öğreticimiz var!

DIY Tersane Projeleri

Ve aramıza katılmayı unutmayın Ev ve Bahçe Kendin Yap Facebook grubumuz ve bizim Pinterest’te Yeni fikirler ve tavsiyeler yayınladığımızda hemen görebilmeniz için sayfa!

 

About admin

Check Also

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Büyük Boy Saç Tokası Nasıl Yapılır

Bu yazı size tarafından getirildi Bahçe Sevinci. Büyük boy bir saç tokası mükemmel, zahmetsiz bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir