Çocuklar için Deniz Kızı El Sanatları – Kendin Yap Stüdyosu

Çocuklar için Deniz Kızı El Sanatları – Kendin Yap Stüdyosu

Çocuklarınız ister deniz altındaki her şeye meraklı olsun, ister sadece deniz kızlarını seviyor olsun, bu deniz kızı el sanatları onlar için kesinlikle çok eğlenceli olacak! Hepsi benzersiz ve orijinaldir ve birlikte anılar biriktirirken çocuklarınızı meşgul etmenin harika bir yoludur!

Bu el sanatlarının tümü, muhtemelen evinizde zaten bulunan veya yerel el sanatları mağazalarında kolayca bulabileceğiniz öğeler kullanılarak yapılabilir. Burada el işi yapmayı sevdiğimiz için evimizde el işlerine ayrılmış bir dolabımız var. Bu yazı, bunun gibi el işi projeleri için sahip olmayı sevdiğimiz her şeyi ele alıyor!

Mandal Denizkızı El İşi

Denizkızı el sanatları

Mandallar harika bir el işi ürünüdür çünkü bütçe dostudurlar ve onlarla çok şey yapabilirsiniz. Bu zanaat için renkli mini deniz kızlarına dönüşüyorlar. Alt yarısını parlak renklerle boyayın ve renkli el işi kağıdı baş, saç ve denizkızı kuyruğunu oluşturmak için süsleyin.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Darcy ve Brian

Deniz Kızı Balçık

Denizkızı balçık sanatı.

Denizkızı slime'ı parıltılı yapıştırıcı, büyük parıltı, su ve karbonatla yapmak çok kolaydır. Bu ışıltılı slime, denizkızı kuyruğuna benziyor ve çocuklarınızla veya denizkızı temalı bir doğum günü partisi için yapabileceğiniz eğlenceli bir aktivite olabilir.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Çocuklar İçin En İyi Fikirler

Denizkızı Hazine Sandıkları

Denizkızı hazine sandıkları sanatı

Her deniz altı zanaat projesinin bir hazine sandığına ihtiyacı vardır! Bu deniz kızı temalı hazine sandıkları kağıt yumurta kartonları kullanılarak yapılmıştır, bu nedenle daha az atık olur ve evinizdeki eşyaları yeniden değerlendirmenin harika bir yoludur. Çocuklarınız onları kendi gömülü hazineleriyle doldurmayı sevecek!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Anne Notları

Deniz Kızı Boyama Sayfaları

Payetlerle boyama sayfaları

Basit boyama sayfaları çocuğun yaşı ne olursa olsun eğlencelidir! Bu denizkızı boyama sayfaları boyayla renklendirilebilir ve minik renkli payetler ışıltılı kuyruğu oluşturur!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Çocuklar İçin En İyi Fikirler

Boru Temizleyici Deniz Kızı Bebekler

Boru temizleyicisi bebek işi masada.

Boru temizleyicileri, bu tuhaf denizkızı bebeklerini yaratmak için kullanılabilecek, bulunması kolay bir el işi ürünüdür. Ayrıca saç için ipliğe, yüz için boncuklara ve kuyruk için sahte çiçeğe ihtiyacınız olacak.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Merhaba Harika

Parıltılı Vinil Tüp Bilezikler

Çocuğun kolundaki parıltılı bilezikler.

Bu ışıltılı parıltılı bilekliklerle denizin büyüsünü gittiğiniz her yere götürün. Şeffaf PVC vinil boru pembe, mor, mavi, yeşil veya gümüş parıltıyla doldurulur.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Bir Balkabağı ve Bir Prenses

DIY Boyalı Denizkızı Deniz Kabuğu Kolyeler

Kum üzerinde deniz kabuğu kolyeler.

Bu denizkızı kabuğu kolyelerini yapmak için mağazadan satın alınan deniz kabuklarını veya yakın zamanda yapılan bir plaj gezisinde bulunan deniz kabuklarını kullanın. Sulu boya ve boyalı kaya tuzu ile dekore edilmiştir. Bir kurdele takın ve şimdiye kadarki en havalı denizkızı kolyesine sahip olun! Bu aynı zamanda bir deniz kızı veya deniz altı partisi için de harika bir fikir.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Arpa ve Huş Ağacı

Denizkızı Dekorasyon El Sanatları

Kağıt üzerinde deniz kızı süslemeleri zanaat.

Bu denizkızı bebek el sanatları kartondan yapılmıştır. Tasarımı Meri Meri'den alıp çıktısını alıp her şeyi birbirine yapıştırabilirsiniz. Bu bebekleri bir yatak odasını dekore etmek veya misafirler için bir parti etkinliği olarak kullanma fikrini seviyorum.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı aşkım aşkım

Deniz Kızı Yüzgeci Saç Tokası Craft

Payetlerle dolu bir masanın üzerinde denizkızı yüzgeci saç tokası

Parıltılı bir denizkızı kuyruğu saç tokası, bir denizkızı kostümünü tamamlamanın harika bir yoludur. Mavi el sanatları köpüğü denizkızı kuyruğu şeklinde kesilir ve pul gibi görünmesi için parlak payetler yapıştırılır. Kuyruğu bir saç tokasına takın ve artık hazırsınız!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Zest'i Bulmak

Denizkızı Kuyruğu Kağıt Tabak El Sanatları

Bir masanın üzerinde kağıt tabaktan denizkızı sanatı.

Başka bir basit denizkızı işi sadece kağıt tabaklar, boya ve parıltılı yapıştırıcıyla yapılabilir. Kağıt tabaklar, denizkızı kuyruğu oluşturmak için parlak veya yumuşak renklere boyanır ve kenarlardaki parıltılı yapıştırıcı mükemmel bir son dokunuştur!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Mama.Jots(Instagram)

Dikişsiz Keçe Deniz Kızı Kafa Bandı

Denizkızı keçe kafa bandını kapatın.

Bu dikişsiz denizkızı kafa bandı, bu yıl Cadılar Bayramı kostümünüze harika bir katkı sağlayacak. Keçe deniz kabuğu ve denizyıldızı şeklinde kesilir ve her yerine beyaz tohum boncuklar yapıştırılır.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Lia Griffith

DIY Denizkızı Sabunu

Denizkızı kuyruğu sabunu.

DIY denizkızı sabunu, çocuğunuzun denizkızı seven arkadaşı için eğlenceli bir hediye veya parti hediyesi olarak kullanılabilir. Yapımı basittir ve en sevdiğiniz renkleri kullanacak şekilde özelleştirilebilir.

Fotoğraf kaynağı ilham kaynağı Evdeki Anlar

Deniz Kızı Bez Çantalar

Bir plaj çantası

Denizkızı doğum günü partisi etkinliği için harika bir etkinlik olan bu etkinlikte, çocukların hasır çantalara ışıltılı yamalar ve payetler eklemesini ve eve götürmelerini sağlayın!

Studio DIY'den fotoğraf kaynağı ve ilham

DIY Denizkızı Terazisi Boyalı Kayalar

Bir masanın üzerinde boyalı taşlar.

Küçük çocuğunuz doğadan hoşlanıyorsa, yakındaki göl veya nehirlerden boyamak için pürüzsüz kayalar arayın. Daha sonra deniz kızı pullarını oluşturmak için mavi, gümüş, yeşil ve altın boya kullanın.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Çocuklarla Projeler

Daha Fazla El Sanatları Fikirleri

Deniz kızları çok büyülü ve eğlencelidir. Bu el işi fikirleri, hafta sonları çocuklarınız eğlenceli bir şeyler yapmak istediğinde veya Küçük Denizkızı filmlerinden herhangi birini izlerken yapabileceğiniz harika bir aktivitedir!

About admin

Check Also

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Bu yazıda elbiselerinize, eteklerinize ve üstlerinize nasıl fırfırlı etek tasarlayacağınızı, dikeceğinizi ve takacağınızı keşfedeceksiniz. Gördüklerini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir