Çocuklar İçin 22 Disney El İşi

Çocuklar İçin 22 Disney El İşi

Disney'i seven arkadaşlarım nerede? Eğer çocuklarınız da Disney'i hepimiz kadar seviyorsa, Disney el işi fikirleri arıyor olabilirsiniz!

Bu yazıda, en sevdiğiniz filmi tekrar tekrar izledikten sonraki günlerinize daha da fazla Disney büyüsü getirmenize yardımcı olacak birçok Disney temalı el işi, eğitim ve el işi projesi yer alıyor.

Tüm bu Disney el sanatları ve eğitimleri çocuklara uygun olduğundan, çocuğunuz hangisini seçerse seçsin, yaptıklarının her saniyesinden keyif alacaktır!

Mickey ve Minnie El Sanatları

Başlamak için harika bir yer bir Disney klasiği olabilir: Mickey ve Minnie'nin el işleri! Görünüşe göre çocuklar neredeyse evrensel olarak bu ikisini tanıyor ve seviyorlar ve onların basit, ikonik el işleri, en genç zanaatkarlara bile uygun hale getiriyor!

Mickey Mouse Perler Boncukları

Mickey ve Minnie Mouse Perler Boncukları - Disney Craft Fikirleri

Perler boncukları her yaştan çocuğa hitap ediyor. Birkaç renkli boncuk alın ve bunları herkesin en sevdiği küçük fare çiftinin tasarımında yaratın!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı DIY Şeker.

İleri Dönüştürülmüş Mickey Mouse Saksıları

İleri Dönüştürülmüş Şişe Mickey Craft - Disney Craft Fikirleri

Ne yapacağınızdan emin olmadığınız boş su şişeleriniz mi var? Bu Mickey ve Minnie Disney sanatı, bu sevimli küçük kapları yaratmak için su şişelerinizi ileri dönüştürüyor. Çocuklarınız onları boyayıp dekore ederken veya en sevdikleri eşyalarla doldururken eğlenecek!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Kim ve Carrie.

Ev Yapımı Minnie Mouse Kartı

Minnie Mouse Arabası - Disney El İşi Fikirleri

Bu Mickey ve Minnie Mouse kartları harika okul sevgilileri veya parti davetiyeleri olabilir. Makas becerileri üzerinde çalışan her çocuk için mükemmel kesme alıştırmalarıdır.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Küçük Bir Tutam Mükemmel.

Minnie ve Mickey Mouse Kağıt Tabak Elişi

Minnie ve Mickey Kağıt Tabak El İşleri - Disney El İşi Fikirleri

Çocuklarınız Minnie ve Mickey Mouse'u seviyorsa Disney el yapımı tabaklar çok eğlenceli olacak! Bu el sanatını evinizde bulunan malzemelerle çocuklarınızla birlikte oluşturmak oldukça basittir.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Basit Gündelik Anne.

Bant Direnci Mickey Craft

Mickey Tape Resist Craft - Disney Craft Fikri

Bu Mickey bandına dayanıklı el sanatını küçük çocuklarınızla veya okul öncesi çocuklarınızla yapmak çok basit ve çok eğlencelidir. Çocuklarınız eğlenceli bir desen oluşturmak için ponponları boyaya batırabilirler. Aynı teknik, çocuklarınızın Cadılar Bayramı kostümlerinin bir parçası olan gömlekler veya pantolonlar üzerinde de işe yarayabilir, ancak bunun yerine kumaş boyası kullanılır.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı ABC DEE Öğrenme.

Kendiniz ve küçük çocuğunuz için giyilebilir bir Mickey işi arıyorsanız, Kendin Yap Annem ve Ben Disney Gömlekleri eğitimimize göz atın. Disney severler için harikadırlar ve çocuğunuzla eşleştirmek her zaman çok eğlencelidir!

Pixar El Sanatları

Dünyanın en yaratıcı beyinlerinden bazıları hepimizin tanıdığı ve sevdiği Pixar karakterlerini hayal ediyor! Çocuklar bu Pixar el işleriyle en sevdikleri şeyleri evin her yerinden gelen öğelerle yeniden yaratabilirler. Yağmurlu bir günde el işi yapmak veya Pixar temalı bir doğum günü partisi için mükemmel!

Tuvalet Kağıdı Forky Craft

Tuvalet Kağıdı Rulosu Forky Craft - Disney Craft Fikirleri

Forky gibi giyinin ve buna uygun bu kolay tuvalet kağıdı işini yaratın! Forky, Oyuncak Hikayesi 4'ün yeni karakteridir. Bu, çocuklar için eğlenceli bir Disney sanatıdır ve bu sevilen karaktere göre bir kostüm yaratmak son derece basittir.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Basit Gündelik Anne.

Dondurma Çubuğu “YUKARI” Ev Nasıl Yapılır

Popsicle UP Evi - Disney El Sanatları Fikirleri

“UP” en iç açıcı Pixar filmlerinden biridir. Siz ve çocuklarınızın, sadece dondurma çubukları ve boyayla Carl'ın ikonik evini yaratabileceğinize inanabiliyor musunuz?

Bu DIY sanatına buradan göz atın.

“UP” Kağıt Torba El İşi

Kağıt Torba El İşi - Disney El İşi Fikirleri

Çocuğunuz “UP” filminin ve özellikle de Russell karakterinin hayranıysa, neden onun da en sevdiği karakterin yer aldığı bu el sanatını yapmıyorsunuz? Bu zanaat bir kese kağıdı, el işi kağıdı ve yapıştırıcı kullanılarak yapılır. Cadılar Bayramı'nda Russell gibi giyinmek istiyorsanız bunu kendi Kız/Erkek İzci üniformanızla yapmanız çok kolay!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı İlham Düzenle.

Oyuncak Hikayesi El Sanatları

Oyuncak Hikayesi Kağıt El İşi - Disney El İşi Fikirleri

Herkesin en sevdiği kovboyun asla modası geçmez! Woody, Forky veya bir uzaylı gibi giyinin ve bu Oyuncak Hikayesi yer imlerini buna uygun hale getirin!

Fotoğraf kaynağı ve ilham Çocuklar İçin En İyi Fikirler.

Monsters Inc Kapı El Sanatları

Monster's Inc Kapı El İşi - Disney El İşi Fikirleri

Monster's Inc takıntımız asla bitmeyecek! Bu renkli ve kolay kapı sanatı, çocuğunuzun en sevdiği canavar kasabasındaymış gibi hissetmesini sağlayacak! Disney temalı bir Cadılar Bayramı partisine ev sahipliği yapıyorsanız, özellikle de aileniz dost canlısı canavarlar gibi giyinmeyi planlıyorsa, bu gerçekten harika bir proje!

Eğitimimin tamamına buradan göz atın.

Pixar Cars Dondurma Çubuğu El İşi

Pixar Cars Dondurma El İşi - Disney El İşi Fikri

Arabalar filmleri hayatınızdaki çocukları seven her çocuk için çok popülerdir. Işıklandırma McQueen ve arkadaşı Mater, deneyebileceğiniz bir başka harika dondurma çubuğu Disney sanatıdır.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Anne Brite.

Disney Prenses El Sanatları

Çocuğunuzun en sevdiği Disney prensesi veya kahramanı hangisi? Kağıttan, dondurma çubuklarından ve hatta doğa yürüyüşünde buldukları eşyalardan kendi mini prenseslerini yapma zamanı!

Kar Beyaz Kağıt Bebek

Pamuk Prenses Kağıt El İşi - Disney El İşi Fikirleri

Kağıt bebeği kim sevmez? Pamuk Prenses en sevdiğiniz prensesse, bu tatlı el işi çocuk odası veya çocuk odasındaki bir galeri duvarına çerçevelenerek çok sevimli olur!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Kim ve Carrie.

Moana Kano El Sanatları

Moana Dondurma Çubuğu Kano - Disney Craft Fikirleri

Bu listeye bakarak buzlu şeker çubuklarının en iyi, en kurtarılmaya değer çocuk el işlerinden bazılarını oluşturduğunu söyleyebilir misiniz? Bu Moana kanosuna ne dersiniz? Bittikten sonra bunu bir rafta sergileyebilirsiniz!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Partimi Yakala.

Mandallı Prenses Bebekler

Mandallı prenses bebekler - Çocuklar için Disney El Sanatları

Bu mandallı prenses bebekler benzersiz bir zanaattır ve aynı zamanda işlevseldir! Bunları çip klipleri olarak veya işiniz bittikten sonra ödev paketlerini saklamak için kullanın.

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Annemle zaman aşımı.

Prenses Giydirme

Disney Prensesi Elbisesi - Disney El İşi Fikri

Bu yazdırılabilir el işi sayfalarıyla yapraklardan ve çiçek yapraklarından en çarpıcı prenses elbiselerini yaratın! Bonus: Dışarıda biraz vakit geçirebilir ve bu zanaat için gerekli eşyaları toplamak üzere yürüyüşe çıkabilirsiniz. Herkes için bir kazan kazan!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Ana Doğalı.

Mirabel Madrigal Gözlük El Sanatları Charm'ı

Mirabel Gözlük Charm'ı - Disney Craft Fikirleri

Bu Mirabel gözlükleri her türlü Encanto kostümünü veya elbise sandığını tamamlayacak! Renkli boru temizleyicilerinden yapılmışlar ve tıpkı gerçeği gibi görünüyorlar!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Çocuk Aktiviteleri Blogu.

Disney prenseslerinden bahsetmişken, daha fazla yemek sanatı arıyorsanız, bu Easy Encanto Cupcakes veya Cinderella Gus Gus Cupcakes'e göz atın.

Kar Küresi Olaf Craft

Olaf Kağıt El İşi - Disney El İşi Fikirleri

Bir prenses değil, Kraliçe Elsa'nın en sevdiği yardımcısı… Olaf'ı kim sevmez ki? Bu sevimli kardan adam işi kolay, neşeli ve eğer aileniz Frozen'a takıntılıysa mükemmeldir!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Basit Gündelik Anne.

Disneyland El Sanatları

Dondurma Çubuğu Dönme Dolap

Dondurma Çubuğu Dönme Dolap - Disney Craft Fikirleri

Bu dondurma çubukları Dönme dolap, çocuklar için en havalı Disney el işi projelerinden biri olmalı. Oldukça az adımdan oluşuyor ve bir araya getirilmesi biraz zaman alıyor ama Pixar'ı seven çocuklarınız çok eğlenceli!

Eğitimimin tamamına buradan göz atın.

Karton Dumbo Gezisi

Karton Dumbo Ride - Disney El Sanatları Fikirleri

Bu Dumbo sürüşü tüm aile için bir zanaat olarak hayat buluyor. Çocuklar çeşitli parçaları boyayabilir ve ebeveynler bunların bir araya getirilmesine yardımcı olabilir. Gerçekten işe yarıyor! Bir rafta sergileyin veya oyun zamanı için kullanın!

Eğitimin tamamına buradan göz atın!

Küçük Dünya El Sanatları

Bu Küçük Bir Sözcük Sanatı - Disney Craft Fikirleri

Bu küçük dünya gemisi, ziyaretçileri ünlü geziye selamlayan tabelalara benziyor. Hangi çocuk, ebeveynlerinin ön verandasında herkesin görebileceği bir saksı bitkisinde sergileyebileceği bir zanaattan hoşlanmaz ki?

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Disney Yemek Blogu.

Kale Havai Fişek Boyama El Sanatları

Kale Havai Fişek Tablosu - Disney Craft Fikri

Cinderlla'nın Şatosu üzerindeki havai fişekleri bizzat izlemek gibisi yok. Çocukluk büyüsü! Aileniz bu yıl Disneyland'a gidecekse, bu Havai Fişek Disney sanatını özellikle küçük çocuklarınız için yapmak çok eğlenceli olacak!

Fotoğraf kaynağı ve ilham kaynağı Pixie Dusted Yaşam Tarzı.

Mickey Fare Balkabağı

Mickey Balkabakları - Disney El İşi Fikirleri

Bu Mickey Mouse'tan ilham alan balkabakları köpüklü balkabaklarından yapılmıştır, dolayısıyla gerçek balkabağı oymaya gerek yoktur! Bu, tüm ay boyunca yapılabilecek eğlenceli bir aktivitedir ve evinizde veya çocuğunuzun odasında harika bir dekorasyon öğesi oluşturur!

El sanatları eğitimimin tamamına buradan göz atın.

Cadılar Bayramı sırasında Disneyland'da vakit geçiriyorsanız veya Disney'i evinizdeki Cadılar Bayramı kutlamalarınıza dahil etmenin kolay bir yolunu istiyorsanız, bu Disney Denim Cadılar Bayramı Yamaları tam ihtiyacınız olan şeydir!

Disney el sanatları fikir kolajı

Disney el sanatları, herhangi bir hafta sonu film maratonuna harika bir katkıdır. En sevdiğiniz filmi izleyin ve ardından bu eğlenceli, basit, çocuk dostu el işi projelerinden biriyle kendi karakterinizi yaratın ve birlikte daha fazla Disney anıları yaratın!

About admin

Check Also

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Bu yazıda Hepsi Bir Arada Kaplamanın nasıl taslağını ve dikileceğini keşfedeceksiniz. Gördüklerini sevdin mi? Mağazamdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir