Ailenizin Bayılacağı Kendin Yap Şükran Günü Süslemeleri ve Fikirleri! • Bütçe Dekoratörü

Ailenizin Bayılacağı Kendin Yap Şükran Günü Süslemeleri ve Fikirleri! • Bütçe Dekoratörü

Şükran günü dekorasyon günü, hepimizin hayatımızdaki hediyeleri ve nimetleri takdir etmek için biraz zaman ayırdığımız, evlerimizde özel bir zamandır. Sizin gibi benim de bir numaralı nimetim ailem ve arkadaşlarımdır! O halde gelin, bu Şükran Günü'nde evinizi siz de dahil olmak üzere tüm sevdikleriniz için sıcak ve davetkar bir yer haline getirecek harika Kendin Yap Şükran Günü dekorasyonları ve fikirleri bulalım! İster merkezi fikirler, masa dekorasyonları, ister evinizin her alanı için biraz çekicilik ve stil arıyor olun, plan yapmaya zaman ayırın. Hatta Şükran Günü çelenkleri ve kendin yapabileceğin kapı süsleri için bazı fikirlerimiz bile var!

Şükran Günü Dekor Fikirleri

Doğal Kendin Yap Şükran Günü Süslemeleri ve Fikirleri

Bu hiç akıllıca görünmeyebilir, ancak kaç kişinin bu tatili şımartmak için büyük paralar harcadığına şaşıracaksınız. Bu hasatla ilgili; Üzerinde yaşadığımız bu güzel dünyaya ve bize verildiği için çok şanslı olduğumuz harika yiyeceklere minnettarız, hadi bunu kutlayalım! Aynı zamanda küçük bir bütçeyle dekorasyon yapmanın harika bir yolu. O halde doğayı evinize ve Şükran Günü sofranıza getirin ve şükredin! Fotoğrafı çeken 'Çömlek ambarı'.

Şükran günü doğa temasıŞükran günü doğa teması

Çoğu insan Şükran Günü dekorasyonları için sadece masaya odaklanır ve bu gerçekten önemli olsa da sonbahar ihtişamının güzelliğini evinizin diğer alanlarına taşımayı unutmayın.

Mahalledeki bir sonraki yürüyüşünüzde yaprakları toplayın ve ardından kağıt havlularla bir kitabın arasına bastırın. Zaten açık havada kuruduklarından ve nem oranı düşük olduğundan bu işlem yalnızca birkaç gün sürecek! Şimdi yapraklarınızı ocağın üzerine, tezgahların üzerine, mum vitrinlerinin altına, cam üst masaların altına serpmek için kullanın, resim çerçevesi kenarlarına sokun, onları çerçeve içinde bir resim haline getirin… fikri anladınız. (Ayrıca Kendin Yap Sonbahar Yaprağı El Sanatları hakkındaki yazımıza da göz atın!)

Gidip bir düzine yaprak sanatına göz atın:Martha Stewart' bu mumluk dahil! Bu, evin her yerinde harika bir Şükran Günü dekoru fikri yaratacaktır veya bir merkez parçası olarak gruplandırılacaktır.

Balkabakları ve Su kabakları ile dekorasyon

Su kabakları olan var mı? Bunlar harika geleneksel Kendin Yap Şükran Günü süslemeleri, ancak işte para tasarrufu sağlayan küçük bir ipucu. Evinizin yakınında ürün tezgahları varsa bunlar su kabakları, kabaklar ve balkabakları için bakkallardan çok daha ucuzdur. Kendinizi küçük mini olanlarla sınırlamayın, tam boyutlu versiyonları ön kapınızın yanına yığmayın, bir pencere pervazına sıralayın, sepetleri doldurun veya verandadaki ekim kutularını veya el arabasını harika hasat sebzeleriyle doldurun! (Ayrıca Balkabağı ve Su Kabağı ile Dekorasyon hakkındaki yazımıza da göz atın! :))

Sonbahar kabak dekorasyonuSonbahar kabak dekorasyonu

Kolay Şükran Günü Süslemeleri

 • Güzel bir bez peçete veya hurda kumaşla kaplı basit seramik veya ahşap kaseler hazırlamayı ve bir sonraki doğa yürüyüşünüzden bazı hazinelerle doldurmayı düşünün. Doku, doğal unsurlarla doludur ve bir masa manzarasını, bir sehpayı ve bir şömine ocağını ısıtacaktır. Süper ucuz DIY Şükran Günü süslemeleri!
 • Sıcak tutkal tabancasını çıkarmayı ve yazın ilk işaretinde eşyalarınızı paketlediğiniz mumlara yapıştırmayı deneyin.
 • Küçük cam kavanozlar, birkaç preslenmiş yaprak ve meşe palamudu ile süslendiğinde harika adak sahipleri olur.
 • Büyük sütun mumların etrafına bir kaseyi veya tabağı güzelliklerle doldurun ve bir süs olarak kullanın.
 • Evinizin yakınında yeterince doğal malzeme bulamıyorsanız süpermarketinizdeki dökme tahıl bölümüne bakın. Sonbahar hasatla ilgilidir, bu nedenle evinize bu unsuru eklemek için herhangi bir tahıl kullanılabilir. Kuş besleyicisi için hazırlanmış kırık mısır bile bir mum tabanı olarak kavanozda harika görünebilir.

Sonbahar dekorasyonuSonbahar dekorasyonu

Şükran Günü Masa Dekorasyon Fikirleri

Artık Şükran Günü masasını unutmayacağız! Bu yıl sevdiklerinize sofranızı paylaşmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu gösterme fırsatınız.

 • Masa örtünüz yoksa, Wal-Mart'tan veya bir indirim mağazasından 3 dolardan daha düşük bir fiyata birkaç yeşil veya altın rengi çarşaf alın. İsterseniz birkaç tanesini bile katlayabilirsiniz. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa sehpaları veya kart masalarını hizmete sokmaktan çekinmeyin, sadece bu ucuz çarşafları kullanın!
 • Sandalyeleriniz biterse, uzun kenardan bir masayı kanepenin yanına kadar itin; diğer taraf için yalnızca sandalyelere ihtiyacınız olacaktır.
 • Masanızı tüm tabak takımlarınızla birlikte hazırlayın… hepsi birbirine uymasa da ya da bir komşunuzdan salata tabağı ödünç almak zorunda kalsanız da hiç fark etmez! Her yerin düzenini aynı şekilde tutun, hepsini birbirine bağlayacaktır. Örneğin…yemek tabağı, salata tabağı, çorba kasesi, bir sonraki yer ayarıyla aynı işlemi tekrarlayın.
 • Tıpkı bir odadaki vurgulu renklerle yaptığınız gibi, farklı tarzlardaki bulaşık takımlarını masalara eşit şekilde dağıtın!

Fotoğrafı çeken 'Martha Stewart'.

Eşleşmeyen tablo ayarıEşleşmeyen tablo ayarı

' adlı kitabın bu peçete katlama eğitimine bayıldımTemiz ve Kokulu'! Bu basit Şükran Günü dekorasyon fikri yalnızca 10 dakikanızı ve birkaç kağıt peçetenizi alır. Bu yaprak peçete kıvrımı tüm mevsim boyunca da kullanılabilir. Size o sonbahar “yaprak” etkisini verecek renkli veya baskılı peçeteleri arayın.

DIY Şükran Günü Orta Süsleri

Etkinliğin öne çıkan özelliği? Tabii ki en önemli parçanız! Yaratıcılığınızın en çok devreye girdiği yer burasıdır.

 • Konukların kolayca konuşabilmesi için orta parçayı alçak tutun. Pek çok tasarımcının asansörlerde güzel masa manzaraları yaptığını ve bir düzenlemede yükseklikten bahsettiğini biliyorum, ama asıl mesele insanlar değil mi?
 • Doğa temanızı kullanın ve güzel tabaklar ve sürahiler toplayın. Şimdi bahçeden sonbahar çiçekleri veya çimenleri toplayın. Su kabaklarını tabaklara yığın, kaseleri fındıklarla doldurun ve bir sütun mum yerleştirin, güzel kurutulmuş otları harika bir vazoya ekleyin, kaseler dolusu elma, limon veya limon kullanın.
 • Küçük çiçek demetleri alın, ıslak bir kağıt havluyla sarın ve sapların etrafına bir miktar plastik sarın ve ürün kaselerine rastgele yerleştirin.
 • Birkaç anne çiçeği başını temiz bir kase suyun içinde yüzdürün veya masadaki diğer öğelerin arasına biraz yeşillik ekleyin.

Modern Çiçekli Şükran Günü Merkezi DIY

Şuraya atla:'HGTV' ve bu güzel çiçekli süsü nasıl yaratacağınızı adım adım öğrenin. Kelimenin tam anlamıyla, onların fotoğrafları var her adım Çiçeklerin, yeşilliklerin ve ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve malzemelerin nasıl yerleştirileceği hakkında. Bu son derece kolaydır, ancak her şey DIY olduğunda, parasını ödediğiniz pahalı bir düzenleme gibi görünüyor!

Turuncu Masa Kulesi

Şükran Günü'nün en önemli parçası için “düşecek” ama aynı zamanda taze ve eğlenceli bir şey mi istiyorsunuz? Bu mandalina portakal aranjmanına şu adresten göz atın:Güzel dağınıklık'. Bu çok aptalca, basit. Strafor külahlar ve arka plan ve kürdan için küçük lahana. Ah evet ve portakallar. Bunlar çocukların atıştırması için aldığımız sevimli küçük poşetli portakallar. Bu kadar! Ortadaki parça için adım adım talimatlar ve masanın geri kalanı için de sevimli fikirler. Temayı yakalamak için mekan ayarlarında da biraz portakal ve biraz yeşillik kullanmalarını seviyoruz. Ayrıca beyaz masa örtüsü portakalın gerçekten patlamasını sağlıyor.

Yenilebilir Şükran Günü Merkezi Parçası DIY

En iyi fikir mi? Herkesin keyif alabileceği ve yiyebileceği bir şey yapın! Bu Şükran Günü bereketi görünüyor karmaşık, ancak uzmanlarHGTV' aslında ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. Ağır hizmet tipi folyodan bir koni oluşturuyorlar ve ardından size “koninin” etrafında şekillendirmek için kullanılacak tam ekmek hamurunu gösteriyorlar. (Spoiler: Yoğurma, karıştırma veya kabartma yok! Bakkaldan!) Ekmek pişirilip soğuduktan sonra bir tepsiye koyun ve meyveler, kuruyemişler, peynirlerle doldurun… bu hem bir süs hem de meze istasyonu olabilir!

Şükran Günü Çelenkleri ve Kapı Dekoru

Şükran Günü misafirlerinizi mümkün olan en sıcak şekilde karşılamak ister misiniz? Kapı dekorasyonu ve çelenklerle başlayın! Bütün bunları yapmak çok kolay ve ucuz.

Mini Mısır Şükran Günü Çelenk DIY

Yıllar boyunca Yvonne'un birçok projesini şu adreste paylaştık:Taş Gable Blogu' Çünkü harika bir tarzı var. Bu mini kurutulmuş mısır çelenginin yapımı basit ve hızlıdır ve böyle bir izlenim bırakır. Hasır çelenk, mini mısır ve sıcak tutkal tabancası kullandı. Bu kadar! Bu çelengi 30 dakikadan kısa sürede nasıl yapacağınıza dair tonlarca harika numarası var. Ayrıca, ihtiyacınız varsa onu küçültebilir veya katlarını katlayarak evin her yerinde görünüme devam edebilirsiniz. Üstelik bunları saklayabilir ve yıllarca kullanabilirsiniz.

Mısır Kabuğu Çelengi DIY

Son çelenkin daha da ucuz bir versiyonunu yapmak istiyorsanız, 'dan mısır kabuğu çelengi DIY'i deneyin.Doğaçlama Tasarım'. Süpermarketin Meksika yemeği reyonundan satın aldığınız mısır kabuklarını tamale, samandan çelenk ve sıcak tutkal tabancası yapmak için kullandı. Bir kez daha, ön kapınız için bu hızlı Kendin Yap Şükran Günü çelenginin nasıl yapılacağına dair tonlarca ipucu.

Kolay DIY Şükran Günü Kapı Dekoru

Sonbaharda şenlikli bir kapı dekoru mı istiyorsunuz? değil Çelenk? 'den bu Şükran Günü dekorasyonlarına göz atınHGTV' bu tam olarak bu tasarıya uyuyor! Kahverengi kağıt ve sahte sonbahar yaprakları bir dolar mağazasından alınır ve misafirleriniz için orijinal bir tatil tebrikiniz olur. Bu dekorasyonun yağmur ve rüzgardan korunacağından emin olun.

Elinizde bulunan, bölgenizde uygun fiyatlı olan ve kalbinizde sıcaklık yaratan şeyleri deneyin. Beğendiğiniz bir kombinasyon bulana kadar işleri birkaç farklı şekilde deneyin. TBD'den Mutlu Şükran Günü!

Kendin Yap Şükran Günü dekorasyonları ve fikirleri konusunda TBD'den daha fazlasını istiyorsanız Yüksek Stil, Düşük Bütçeli Şükran Günü Tablolarını deneyin! Veya Zarif Şükran Günü Masa Dekoru OhMeOhMy'de… Veya Sonbahar Dekorasyonu: Evinizi Sonbaharda Rahat Hale Getirmenin 10 Yolu hakkındaki yazımızı ziyaret edin! Kendin Yap Noel Dekorasyonuna geçmeye hazır mısın? En popüler tatil gönderimiz olan Kendin Yap Mason Kavanoz Noel Armatürümüzle başlayın! Daha sonra dışarıya çıkın ve kontrol edin DIY Dış Mekan Noel Süslemeleri TGG'de!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Kelebek Kol – Çizim ve Dikiş – 8 Boyutta Serbest Desen!

Kelebek Kol – Çizim ve Dikiş – 8 Boyutta Serbest Desen!

Bu yazıda, 8 boyutta mevcut ücretsiz bir PDF dikiş deseniyle tamamlanan kelebek kolunun nasıl taslağını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir