8 Muhteşem Kendin Yap Dolap Düzenleyici Planı (Sıfırdan Oluşturmak İçin) • Bütçe Dekoratörü

8 Muhteşem Kendin Yap Dolap Düzenleyici Planı (Sıfırdan Oluşturmak İçin) • Bütçe Dekoratörü

Evimizde dolabımız kadar düzenli olmayan bir yer yoktur. Bir gömme dolap alanınız ya da küçük bir inşaat dolabınız olması önemli değil, güzel çantalarınız ve en sevdiğiniz pompa çiftiniz için asla yeterli alanınız olmaz, değil mi? Ve bunu istemenin yanlış bir yanı var mı? Bakmak çok güzel, bu arada? Bunun çok fazla sormadığını düşünüyoruz! Ancak… temel olarak, hepimizin hayalini kurduğu görünümü elde etmek için, özel yapım bir dolaba büyük paralar ödemeniz gerekiyor. Bu blogda değil! Piyasadaki en iyi blog yazarlarını bulduk ve sizin için, herhangi birimizin sıfırdan özel bir düzenleyici oluşturmak için kullanabileceği Kendin Yap dolap düzenleyici planlarını bulduk! O halde hadi işe başlayalım, durumunuza en uygun olanı seçin ve testereyi ve matkabı kazıp çıkarın. Organize ediyoruz!

Sıfırdan Oluşturabileceğiniz 8 Muhteşem Kendin Yap Dolap Organizatörü

DIY Dolap Düzenleyicileri

Çekmeceli DIY Dolap Düzenleyici

Aradığınız şey size çekmeceler, raflar ve mücevher saklama olanağı sunan muhteşem bir yerleşik cihazsa… O zaman 'Nick & Alicia'dan bu Kendin Yap dolap düzenleyicisi ' aracılığıylaBir Şey İnşa Edin' senin için mükemmel. Hemen hemen her boyuttaki dolaba uyacak şekilde ayarlanabildiği gerçeğini de hesaba katarsanız bir kazananımız var!

Çocuk Odası Fikri

Çocuklarınız var mı? O zaman dolabın pisliği var. Haydi yine “pislik” mücadelesinde bir araya gelelim ve kontrol edelim 'Ev dolusu el yapımı'nin dolap düzenleyici planı her çocuk odası için mükemmel. Çekmeceler, daha kısa askı alanları ve hatta çekmecelerin altında o kaçınılmaz patenler ya da kaykaylar için açık alanlar… Annemi ne zaman telefon görüşmesi yapması gerekse orada bul.. O Güzel!

Temel Yapı Dolabı Düzenleyicisi

Peki… burada işimiz bitti mi hanımlar? Cidden bu mu çok hoş ya da ne? O zaman 'Pembe Küçük Defter'in nasıl olduğunu ' aracılığıyla öğrenmelisiniz.Tadilatkolik' bunu hallettim. Yapacağınız bir dolap düzenleyiciyi nasıl oluşturacağınızı öğrenin. asla ayrılmak istemiyorum.

DIY Dolap Düzenleyici Ikea Hack

İhtiyacın var mı Yine bir başka Ikea Billy kitaplığını kullanmanın harika bir yolu var mı? Peki, bu DIY dolap düzenleyicisi 'Ev ve Hallow' dediğin bunu kanıtlıyor. Bu eksiksiz özel dolap işlerinden birine atlamaktan korkanlar için harika ve oldukça kolay bir proje!

Basit DIY Dolap Düzenleyici

Yaklaşık 70 $ karşılığında 3 saatten kısa sürede yapabileceğiniz özel bir DIY dolap düzenleyicisine mi ihtiyacınız var? Daha sonra 'Ev Yapımı Modern' seni korudu… içeride Ve dolabın dışında çıkıyor. Çünkü bunu hem dolap düzenleyicisi olarak, hem de bağımsız gardırop olarak kullanabilirsiniz!

Kontrplak Kutu Sistemi

'Dağlarda Yapmak', sadece kutuyu değiştirerek veya sadece düzenleyicide nasıl durduğunu değiştirerek değiştirilebilen özelleştirilebilir bir dolap oluşturmak için dahiyane bir “kutu sistemi” kullandı. Peki ya duvar kağıdı? Oyun başlasın okuyucular. Oyun başlıyor.

Küçük Dolap Düzenleyici

Bizim apartman dairemizde olduğu gibi küçük bir sürgülü dolabınız varsa, o zaman depolama alanını son santimine kadar sıkıştırmak istersiniz. 'dan DIY dolap düzenleyicisine girinBunu Düzelt, Bunu Oluştur'. Bu çok küçük dolabı süper organize bir alana dönüştürmek için tüm adım adım talimatları izleyin. Ve çekmeceleri var! Dahili şifonyer!

Özel DIY Dolap

Bu yüzden 'dan gelen bu gorge DIY dolap organizatörüyle bitireceğiz.DIY'den ilham alındı'… Söylenecek fazla bir şey yok, değil mi? Gidip tam eğitimlerine göz atın!

Sıfırdan Oluşturabileceğiniz 8 Muhteşem Kendin Yap Dolap OrganizatörüSıfırdan Oluşturabileceğiniz 8 Muhteşem Kendin Yap Dolap Organizatörü

Yani eğer muhteşem bir özel DIY dolap düzenleyici istiyorsanız, bugün şanslı gününüz! Organizasyondan bahsetmişken,
Büyüleyici Ama Ucuz Yatak Odası Dekorasyonu yazımızı ve ayrıca hakkındaki yazılarımızı da seveceğinizi düşünüyoruz. DIY Elbise Rafları & DIY Murphy Yatakları OhMeOhMy'de! Düzenlemeden bahsetmişken, el çantanızı bunlarla nasıl düzenleyeceğinize dair yazımızı deneyin. paketleme tüyoları ve ipuçları!

Resim Kredisi: Pembe Küçük Defter, Bir Şey İnşa Edin, Ev dolusu el yapımı, Ev ve Hallow, Ev Yapımı Modern, Dağlarda Yapmak, Bunu Düzelt, Bunu Oluştur, DIY'den ilham alındı

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun ifşa daha fazla bilgi için.

About admin

Check Also

Asimetrik Elbise Dikimi: Yeni Başlayanlar İçin 8 Boyutta Ücretsiz Desen

Asimetrik Elbise Dikimi: Yeni Başlayanlar İçin 8 Boyutta Ücretsiz Desen

Bu yazıda, yeni başlayanlar için 8 boyutta ücretsiz dikiş deseni PDF'si ile mükemmel asimetrik elbisenizi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir