2024 Ücretsiz Yazdırılabilir Super Bowl Bingo

2024 Ücretsiz Yazdırılabilir Super Bowl Bingo

Belki de Büyük Oyun partinizdeki herkes bir futbol hayranı olmayabilir, bu yüzden onları eğlendirmek için bu ücretsiz yazdırılabilir Super Bowl Bingo kartlarını yazdırın! Oyunu izlerken öğeleri ve sayıları bulun ve kazanacağınız reklamları, ödülleri veya sadece övünme haklarını kazanın!

Beyaz desenli masadaki tabaklarda sahte yiyecekler olan Super Bowl Bingo kartları

Super Bowl Bingo Kartlarınızı Nasıl Yazdırabilirsiniz?

Ücretsiz yazdırılabilir Super Bowl bingo kartlarınızı indirmek ve bunları evinizdeki yazıcıda yazdırmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın!

Herkesin oynayabilmesi için toplam 10 Bingo kartı var!

Tekrarlanan oyunlara daha dayanıklı olmaları için Bingo kartlarını daha kalın bir kart kağıdına yazdırmayı seviyorum, ancak normal yazıcı kağıdı da gayet iyi çalışıyor! Bunları evinizdeki herhangi bir standart Mürekkep Püskürtmeli veya Lazer yazıcıda veya yerel matbaanızda yazdırabilirsiniz.

Kesim işaretlerini kılavuz olarak kullanarak kartları birbirinden ayırın!

siyah beyaz arka planda super bowl bingo kartı

Super Bowl Bingo'nuzu Nasıl Kurabilirsiniz?

İşte misafirlerinizle Super Bowl bingo'yu nasıl oynayacağınız!

Her misafire bir kart verilir. Toplamda 10 kart var ve her birinin alt kısmında nasıl oynanacağına dair talimatlar yazılı!

İnsanların buldukları eşyaları işaretlemeleri için bozuk para, şeker, oyun parçaları, işaretleyiciler veya çıkartmalar sağlayın.

Kazananlara ödül vermek isteyip istemediğinize önceden karar verin. İşte bazı eğlenceli Super Bowl Bingo ödülü fikirleri:

  • Şeker, cips veya diğer atıştırmalıklar
  • Altı paket bira
  • Parti mağazasından komik bir kupa veya taç
  • Super Bowl takımlarından birinden şapka veya tişört
Super Bowl Bingo kartları tabaklardaki yiyeceklerle çevrili

Super Bowl Bingo Nasıl Oynanır?

Nasıl oynamak istediğinize önceden karar verin. Kazanmak için konuklar arka arkaya beş öğe al (yatay, dikey veya çapraz olarak) genellikle bu şekilde bingo oynarsınız. Bu aynı zamanda kartın üzerinde de belirtilmiştir!

Ama değiştirmekten çekinmeyin! Konuklardan sadece dört köşeyi veya tahtanın karşısındaki “X” işaretini almalarını isteyin.

Konuklar şunları yapabilir: öğeleri denemek ve tespit etmek için maçı, reklamları ve devre arası şovunu izleyin onların kartında. Gördükleri her birini, seçtiğiniz işaretleyicilerle işaretleyebilirler.

Yapabilirler yaratıcı ol! Belki bir reklamda bira görmek yerine standlarda bira tutan birini görüyorlardır. Veya bir oyuncunun forması yerine reklamlardaki numaralardan birini görüyorlar. Oyunu daha da eğlenceli kılan da bu!

Konuk arka arkaya beş sayı aldığında “BINGO!” diye bağırırlar. ve kartlarını kontrol edip onlara bir ödül verebilirsiniz ya da onları kazanan olarak taçlandırabilirsiniz, böylece bütün gece övünebilirler!

Oyun Zamanı için DIY Kişisel Atıştırmalık Kutuları

Daha Fazla Super Bowl Parti Fikirleri

İşte büyük maç için Super Bowl Bingo'nuzla eşleştirebileceğiniz birkaç fikir daha!

Fotoğraflar: Jeff Mindell | Yazdırılabilir Tasarım + Stil: Annie Steward | Kelly Mindell'den Yaratıcı Yönetmenlik

Sık sık satın alınabilecek Bingo kartlarıyla birlikte resimde görülen oyun yiyecekleri hakkında sorular alıyoruz. BURADA! Çocuklar için harika ve ayrıca Super Bowl partileri için eğlenceli aksesuarlar!

Super Bowl'unuz kutlu olsun!!!

About admin

Check Also

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Hepsi Bir Arada Kaplama: Yeni Başlayanlar İçin Video Kılavuzuyla Kolay Eğitim

Bu yazıda Hepsi Bir Arada Kaplamanın nasıl taslağını ve dikileceğini keşfedeceksiniz. Gördüklerini sevdin mi? Mağazamdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir