2021'de Aldığım Favori Şeyler

2021'de Aldığım Favori Şeyler

Her yıl satın aldığım en sevdiğim şeylerin bu rastgele özetlerini bir araya getirmeyi seviyorum! Isıtma yastıklarından halkalara ve tuzluklara kadar… Çalkantılı 2021'de hayatımı kolaylaştıran, daha sıcak ya da daha da güzel (ha!) hale getiren birkaç favori!

Gerçeği söylemek gerekirse, yeni evin o türünün tek örneği olan kapıları tamamen 2021'de aldığım en sevdiğim şey bu yüzden oraya o resmi eklemek zorunda kaldım ama geri kalanı biraz daha pratik…

Pembe yatakta uyuyan kadın

Isıtıcı yastık: Bu ısıtma yastığı hakkında konuşmamı duymaktan bıktınız mı? Gerçekten Jeff'in bana aldığı en iyi şey bu. Manikürün ortasında huzur içinde bayıldığıma bakın (otomatik kapanma güvenlik özelliği var bilginiz olsun!), ha! Her gün kullanırım. Onu karnımda kullanabilmeyi veya boynuma / sırtıma sarabilmeyi seviyorum. ONU ÇOK SEVİYORUM.

Bippy Tuvalet Kağıdı

Bippy Tuvalet Kağıdı: Bu hayatı kolaylaştıran şeylerden sadece bir tanesi ve sürdürülebilir açıdan bakıldığında doğru yönde atılmış bir adımdı. Birincisi, bu bir abonelik hizmetidir, bu yüzden asla düşünmenize gerek kalmaz, sadece ortaya çıkar. Ve daha fazla oksijen üreten, daha fazla karbon kullanan ve yeniden dikilmesi gerekmeyen bambudan yapılmıştır. Ayrıca %100 biyolojik olarak parçalanabilir.

Yasal Uyarı: Bidenin daha da çevre dostu bir seçenek olduğunu biliyorum ama bir türlü bu işe giremiyorum. Denedim ve yapamıyorum.

Zümrüt Yüzük: Bu yüzüğü kendime, geçen yıl+ geçirdiğim iki ameliyatın ödülü olarak ve ne kadar dayanıklı olduğumu hatırlatmak için aldım. Ve bunu seviyorum. Onu çok seviyorum. Çok güzel, güçlendirici bir his veriyordu ve maliyet açısından da çok aşırı değildi.

Tropikal Duvar Kağıdı ile Uzun Dar Çocuk Dolabı

Elfa Sistemi: BEN biliyorumah Elfa Sistemleri pahalıdır ve başka seçenekler de vardır ancak birkaç tane aldıktan sonra Elfa sistemini gerçekten SEVİYORUM. Bir tanesini Arlo'nun dolabına, bir tanesini koridordaki dolabımıza ekledik ve duvarınıza yalnızca tek bir şey delmeniz gerektiğini ve her şeyin ona asılmasını seviyorum. Bir şeyleri değiştirebilmeyi ve bir şeyleri değiştirebilmeyi seviyorum. Basit, etkili ve tamamen özelleştirilebilir. 10/10 tavsiye ederim.

Birkaç arkadaşım ve ben bunu birlikte imzaladık eğer bütçeniz dahilinde bir olasılık, ekstra paraya %100 değer.

Raftaki mendil kutusu kapağı

Mendil Kutusu Kapakları: Bu beni büyükannem kadar mutlu eden küçük şeylerden sadece biri, mendil kutusu kapakları! Kağıt mendil kutularından her zaman nefret etmişimdir ve bu kapaklar basit, iyi yapılmış ve bir sürü yumuşak renkte geliyor.

İyileştirici Mum Sweet Tobacco'da: Jeff bu mumu bu yıl aldı ve biz onu çok sevdik, abone olarak aldı, böylece her ay yeni bir tane alıyoruz. Kokusunu seviyoruz ve ahşap fitili olmasını seviyorum, şöminenizi çalıştırmak için harcayacağınız 10 bin doları ödemenize gerek kalmadan şömineniz varmış gibi hissetmenizi sağlıyor… yoksa bu sadece bize mi ait? Haha!

kadife kanepede uzanan inci maske zinciri

Maske Zinciri: Bütün bir yılı maske zinciri olmadan nasıl geçirdim? Maskenizi açıp kapatmanız gerektiğinde işiniz çok daha kolay. Orada boynunun etrafında asılı duruyor! Biliyorum, DUH. Ancak bazı nedenlerden dolayı bu 2021'e kadar aklıma gelmedi.

Süs Saklama Kutusu

Süs Saklama Kutuları & Süs/Figür Saklama Kutuları: Dramatik olmak istemem ama bunlar hayatı değiştiriyor. Her zaman süs bölmeli plastik saklama kaplarımız oldu ama sorun şu ki, hepsini tek tek çıkarmadan alttaki süs eşyalarına ulaşamıyordunuz.

Ancak bunların çıkarılabilir tepsileri var! Ve daha küçük bir ayak izine sahip oldukları için aynı miktarda süs eşyasını çok daha az alanda depolayabildik. Bende var Bu daha derin bölmeli tepsileri olan (İpucu: Daha uzun/daha büyük süslemeler için daha uzun alan açabilmek için karton bölücüyü birkaçına katlıyorum) ve Bu Kombinasyonlu veya sığ ve derin süs deposu ve ayrıca çelenklerimiz ve ağaç süslerimiz için kullandığım yanlarda ek depolama alanı var.

bende aldım Bu bazı şişe fırçası ağaçlarını saklamak için!

Allık Tuzluk ve Biberlik

Tuz ve Karabiber Öğütücüler: Pratik şeylerin güzel versiyonlarını yavaş yavaş toplamaya başladım. Daha uzun süre dayanırlar ve tuz ve karabiber öğütücüler söz konusu olduğunda, ucuz plastik olanları sürekli olarak mağazadan atmak yerine toplu olarak satın almamı ve yeniden doldurmamı sağlarlar! Aldığımız seti seviyorum!

2021'de en sevdiğiniz satın almalarınız var mı? Onları duymayı çok isterim!

About admin

Check Also

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Fırfır Etek Nasıl Yapılır: Videolu Başlangıç ​​Rehberi

Bu yazıda elbiselerinize, eteklerinize ve üstlerinize nasıl fırfırlı etek tasarlayacağınızı, dikeceğinizi ve takacağınızı keşfedeceksiniz. Gördüklerini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir